Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Yer
İstanbul
Kemal, İngilizcen yetersiz olduğu için mi şifreni sıfırlayamıyorsun? Oyunu satın aldın mı?

KS
Ali Güngör

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Kemal durumu açıkladı, kendisi oyunu görüp indirmiş ancak oyunun orijinal key'ine sahip değilmiş. Kötü niyetli olmadığını, meseleyi bilmediğini belirtti. Benzer durumda olan oyuncular varsa tekrar edeyim, orijinal yazılımı destekliyoruz, zaten istese bile Diablo 3'ün korsanı yok. Bu şekilde oyun dosyalarını oyun sanan sayısız kullanıcı Diablo 3 Error 12 alıyor ve durumu anlamıyor ne yazık ki...

kemal

Hectopat
Kemal durumu açıkladı, kendisi oyunu görüp indirmiş ancak oyunun orijinal key'ine sahip değilmiş. Kötü niyetli olmadığını, meseleyi bilmediğini belirtti. Benzer durumda olan oyuncular varsa tekrar edeyim, orijinal yazılımı destekliyoruz, zaten istese bile Diablo 3'ün korsanı yok. Bu şekilde oyun dosyalarını oyun sanan sayısız kullanıcı Diablo 3 Error 12 alıyor ve durumu anlamıyor ne yazık ki...
Ali Abi,oyun satan dükkanlardan alsam aynı sorunla karşılaşırmıyım?

yozlasdas

Hectopat
Yer
Gebze, Kocaeli, Turkey
Sinirler hat safhada. :D Bugüne kadar orjinal almamışki. Orjinal ne demek onu daha yeni kavradı. (Umarım :D)

KS
Ali Güngör

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Eee konuyu netleştirmem gerekiyordu, yoku bilmeyen yoku anlamaz derler :) Genel olarak insanlar "Torrentten indirdim Diablo 3'ü düşmüş işte neden çalışmıyor ki?" diye soruyorlar. Forumdaki birkaç soru ve yorum değil mesele, bu cevabın bağlantısını çok yere yolladım :)

noctua

Hectopat
Ben iki gündür sürekli olarak error 3003 alıyorum, büyük ihtimalle benden kaynaklı bir problem ama nedenini anlamadım. İnternette aradım bulamadım. Öncesinde hiçbir problem olmamış, hiç hata almamıştım.

52 levellık karakterim var ve nightmare act 3 bitmek üzere. Yardımcı olabilirseniz gerçekten çok sevinirim. Çözüm ve önerilerinizi sabırsızlıkla bekliyorum.

KS
Ali Güngör

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Selamlar Noctua, durum şu ki "Diablo 3 hata kodu 3003 "Unable to connect to the service or connection was interrupted" Sunucuya bağlanamdığınızda çıkan hatadır. Bu sorun çözülmüş durumda, karşılaşmamanız gerekiyor. Karşınıza çıkması durumunda bunu bildirin." Bu sorun halledilmiş, karşına çıkmaması gerekiyor. Bu durumda Battle.net'in teknik desteğine hemen haber vermen gerekiyor çünkü adamlar "Biz hallettik artık çıkmıyor" diyorlar ve bir çözüm belirtmiyorlar.

Yukarı