Diablo 4 Almaya Değer Mi?

Kağan K

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Birkaç arkadaşım bu oyunu satın aldı ve çok övdü. Hikayesi, Türkçe olması vb. olayları sayesinde. Yani vakit geçirebileceğim, sıkılmadan oynayabileceğim tarzda bir oyuna benziyor. Zamanında çok Metin2 ve Silkroad oynamışlığım var. Bu tarz oyunları da mobilde oynadım. Bu kadar para verip oynamaya gerçekten değer mi?

Birkaç arkadaşım bu oyunu satın aldı ve çok övdü. Hikayesi, Türkçe olması vb. olayları sayesinde. Yani vakit geçirebileceğim, sıkılmadan oynayabileceğim tarzda bir oyuna benziyor. Zamanında çok Metin2 ve Silkroad oynamışlığım var. Bu tarz oyunları da mobilde oynadım. Bu kadar para verip oynamaya gerçekten değer mi?
1419TL'ye daha iyi eğleneceğin şeyler varmı diye bi düşün yoksa yapıştır.

Çok uzun yıllar Silkroad ve Diablo 3 oynadım. Şu an ben de Diablo 4 için can atıyorum hocam 😃 Yakın zamanda yeni bir sistemle birlikte oyunu da alacağım. Tabi bu tarz ve sevmekle de alakalı biraz ama değer bence.

1419TL'ye daha iyi eğleneceğin şeyler varmı diye bi düşün yoksa yapıştır.
Yani aklıma gelen bir oyun yok bu fiyat civarında.

Çok uzun yıllar Silkroad ve Diablo 3 oynadım. Şu an ben de Diablo 4 için can atıyorum hocam 😃 Yakın zamanda yeni bir sistemle birlikte oyunu da alacağım. Tabi bu tarz ve sevmekle de alakalı biraz ama değer bence.
Yani hoşuma gitmiyor değil aslında. Ortamı sarıyor gibi.

Fiyat çok yüksek maalesef ama artık her oyunun yüksek fiyatla çıktığını ve çıkacağını göz önüne alırsak Diablo 4'e kesinlikle değer. Her yönüyle muhteşem olmuş. Gün içerisinde iş bitse de akşam eve gidip girsem diye can atıyorum. Bütçeniz varsa, Diablo tarzını ve evrenini seviyorsanız yapıştırın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı