Diablo 4 almaya değer mi?

volkankelebek

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Diablo 4 almaya değer mi çok dikkati mi çeken bir oyun oldu şu an param yok ancak para biriktirip almak istiyorum bir de zam gelme olasılığı var gibi duruyor bu oyuna, yeni Call of Duty oyunu 2000TL gibi absürt bir fiyattan çıktı.

On sipariş aldığım oyunlar.
Starfield, FC24, mortal combat 1, Alan Wake 2, AC Mirage, bu oyunları aldım ancak son bir oyun daha Diablo 4 almaya niyetim var şu an bütçe yok 500TL bütçem var biriktirip alacağim.

Ben betasına katılmıştım ve çok beğenmiştim oyunu şahsen. Alınabilir olduğunu düşünüyorum o yüzden. Son zamanlarda birçok haber yayılmıştı güncellemeler ile oyunu iyice bozdular diye ama güncellemeyle bozulan oyun güncellemeyle düzelir diyerekten almaya değeceğini düşünüyorum.

Hocam eğer almadıysanız Baldur's Gate 3 öneririm 10 saattir oynuyorum ve çok hoşuma gitti gerçekten.

İtem satış sitelerinde ucuza Diablo 4 hesapları satılıyor. Email adresi de değiştirilebiliyormuş sanırım ben de almayı düşünüyorum ama emin olamadım.

Sıra tabanlı oyunları sevmiyorum ya ama Yine'de tavsiyeniz için teşekkürler.
Bu türü sevmeyen bir çok oyuncuyu kendisine bağlayabilmiş bir oyun Baldur's Gate 3. Tabii ki ilk aklınıza Diablo 4 geldiği için, Diablo'yu almanızı kesinlikle öneriyorum fakat eğer maddi durumunuz el verirse bence Baldur's Gate'e de bir şans verin. Anladığım kadarıyla oyun oynamayı seven biri olmanızın yanında farklı tür oyunlara da şans vermişsiniz verdiğiniz ön siparişlerden yola çıkarak söylüyorum. Bence Baldur's Gate 3'e bir şans verin belki bu türe de bir sempatiniz başlar ve sevmeye başlarsınız..

Bu türü sevmeyen birçok oyuncuyu kendisine bağlayabilmiş bir oyun Baldur's Gate 3. tabii ki ilk aklınıza Diablo 4 geldiği için, Diablo'yu almanızı kesinlikle öneriyorum fakat eğer maddi durumunuz el verirse bence Baldur's Gate'e de bir şans verin. Anladığım kadarıyla oyun oynamayı seven biri olmanızın yanında farklı tür oyunlara da şans vermişsiniz verdiğiniz ön siparişlerden yola çıkarak söylüyorum. Bence Baldur's Gate 3'e bir şans verin belki bu türe de bir sempatiniz başlar ve sevmeye başlarsınız.

Keşke zam gelmeden önce alsaydım 250TL idi 800TL şimdi düşündürüyor bakalım belki indirimlerde düşerse 500TL falan satın alırım ama şimdilik hedefim Diablo 4 bakalım Buna'da zam gelmezse para biriktirip alacağım.

Değer hocam, animasyonlar olsun mekan tasarımları ve atmosferi olsun efsane bence.

Ek olarak Baldur's Gate 3'ü de önermiş arkadaş, bende önereyim(90 saatim var, son bölümdeyim). Aldıklarınıza bakınca bu eksik kalmış gibi :) tabii bütçe meselesi, imkan olduğunda alınır, imkan yoksa "evi arabayı sat Diablo'ya, Baldur's Gate'e bas" olarak anlaşılmasın.

Değer hocam, animasyonlar olsun mekan tasarımları ve atmosferi olsun efsane bence.

Ek olarak Baldur's Gate 3'ü de önermiş arkadaş, bende önereyim(90 saatim var, son bölümdeyim). Aldıklarınıza bakınca bu eksik kalmış gibi :) tabii bütçe meselesi, imkan olduğunda alınır, imkan yoksa "evi arabayı sat Diablo'ya, Baldur's Gate'e bas" olarak anlaşılmasın.

Evet anladım ileride param olursa Diablo 4 ve Baldur's Gate 3 alacağim ama şimdilik öncellik Diablo 4 zaten şu an 500TL param var şimdilik alamam 1 ay kadar almayı planlıyorum tabii zam gelmezse.

Hocam nasıl 90 saatte son bölüme geldiniz ya 80. Saatteyim ilk chapterdayım hala :D

Yeni konular

Geri
Yukarı