Diablo 4 almaya değer mi?

1.115TL son param sizce Diablo alayım mı?

Gameplay videolarına bakın hocam. Hoşunuza gittiyse alın. Bildiğim kadarıyla Online ağırlıklı bir oyundu sanırım Diablo. Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Ama ben para verecek olsam net Baldur's Gate 3 alırdım. Şu an 25. Saatteyim bir bu oyun bir de Elden Ring beni bu kadar eğlendirmişti.

Gameplay videolarına bakın hocam. Hoşunuza gittiyse alın. Bildiğim kadarıyla Online ağırlıklı bir oyundu sanırım Diablo. Yanlış biliyorsam düzeltin lütfen. Ama ben para verecek olsam net Baldur's Gate 3 alırdım. Şu an 25. saatteyim bir bu oyun bir de Elden Ring beni bu kadar eğlendirmişti.

Sıra tabanlı olması beni düşündürüyor Baldur's Gate 3 oyunun.

Diablo 4 hem Online hem tek oynanıyor tabii ancak Yine'de internet bağlantısı istiyor.

Oynanış görüntüler falan aşırı hoşuma gitti benim ama iş oynarken zevk almaktan geçiyor bakacağim son duruma göre artık.

Bugün indirim için son gün kararsızım.

Sıra tabanlı olması beni düşündürüyor Baldur's Gate 3 oyunun.

Diablo 4 hem Online hem tek oynanıyor tabii ancak Yine'de internet bağlantısı istiyor.

Oynanış görüntüler falan aşırı hoşuma gitti benim ama iş oynarken zevk almaktan geçiyor bakacağim son duruma göre artık.

Bugün indirim için son gün kararsızım.

Hocam bende sıra tabanlı oyunlardan nefret eden biriyim. Ama bu harbiden bir başka gibi. Bana da bu forumda bir arkadaş diretti dedi al pişman olmazsın diye. Dedim lanet olsun alıyorum neymiş bu Baldur's Gate 3 bir bakalım. Daha karakter yaratma ekranında bile o kadar çok eğlendim ki anlatamam. Sonra doğruyu söylemek gerekirse biraz gözüm korkmadı değil savaş sistemi konusunda. Dedim bir internetten bakayım bu işin olayı neymiş diye. Olay tamamen taktik ve düşünebilmeye dayanıyor. Bir de takımını mantıklı sınıf üylerinden kurdun mu artık önünde hiçbir engel kalmadan ilerliyorsun zaten. Ben şiddetle tavsiye ediyorum. Ha Diablo 4 daha çok dikkatini çeker, oyun zevkin o yöne daha yakındır, ona bir şey diyemem.

Hocam bende sıra tabanlı oyunlardan nefret eden biriyim. Ama bu harbiden bir başka gibi. Bana da bu forumda bir arkadaş diretti dedi al pişman olmazsın diye. Dedim lanet olsun alıyorum neymiş bu Baldur's Gate 3 bir bakalım. Daha karakter yaratma ekranında bile o kadar çok eğlendim ki anlatamam. Sonra doğruyu söylemek gerekirse biraz gözüm korkmadı değil savaş sistemi konusunda. Dedim bir internetten bakayım bu işin olayı neymiş diye. Olay tamamen taktik ve düşünebilmeye dayanıyor. Bir de takımını mantıklı sınıf üylerinden kurdun mu artık önünde hiçbir engel kalmadan ilerliyorsun zaten. Ben şiddetle tavsiye ediyorum. Ha Diablo 4 daha çok dikkatini çeker, oyun zevkin o yöne daha yakındır, ona bir şey diyemem.

Alayım beğenmezsem iade ederim aklımda kalmasın deneyimlemiş olurum hiç yoktan.

Diablo 4 alacağim.

Geri
Yukarı