Diablo 4 Ücretsiz Deneme Süreci Steam’de Başladı

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Diablo 4 Ücretsiz Deneme Steam

Hala Blizzard’ın aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4’ü satın almak konusunda kararsızsanız kaçırılmayacak bir fırsatını var. Blizzard, 28 Kasım tarihine kadar Steam üzerinden Diablo 4 ücretsiz deneme sürecini başlatmış durumda. Ücretsiz oyun süresi boyunca oyundaki oynanabilir karakterlerini 20. seviyeye kadar yükseltebilecek. Oyunu almaya karar verirseniz Steam Sonbahar İndirimi kapsamında oyunun tamamını satın alırken de tasarruf […]

Devamı: Diablo 4 Ücretsiz Deneme Süreci Steam’de Başladı
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Bana deneme sürümleri saçma geliyor, sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama kısa süre oynayacağın bir oyunu indirme zahmetine girmek ve alan kaplaması mantıksız geliyor.

Aslında mantıklı. Oyunu beğenip beğenmeyeceğini öğrenebiliyorsun bu şekilde.

Bana deneme sürümleri saçma geliyor, sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama kısa süre oynayacağın bir oyunu indirme zahmetine girmek ve alan kaplaması mantıksız geliyor.

İnternetin kötüyse ve bilgisayarında alan yorsa değmez zaten kanka ama internetin iyi bilgisayarındada yeterli alan varsa istediğin gibi denersin çok hoşuna gidersede alırsın.

İnternetin kötüyse ve bilgisayarında alan yorsa değmez zaten kanka ama internetin iyi bilgisayarındada yeterli alan varsa istediğin gibi denersin çok hoşuna gidersede alırsın.

Oyundan oyuna değişir şimdi yıllardır beklediğin oyunu bedavadan deneme şansı yakalayan birisi kaçırmak isteyeceğini sanmıyorum.

Bana deneme sürümleri saçma geliyor, sadece bana mı öyle geliyor bilmiyorum ama kısa süre oynuyacağın bir oyunu indirme zahmetine girmek ve alan kaplaması mantıksız geliyor.
Size göre saçma olabilir. Genel olarak gayet iyi. İnternetin iyidir yüklersin denersin. Beğenirsen alırsın. Yükleyen kişinin interneti ve yeri vardır ki indiriyor deniyordur. Saçma ne bunda?

Level 20'ye kadar oynanıyor. 20 olunca oyundan atıyor. Ayrıca BG3'den sonra dönüp bakılacak oyun değil.
Bence BG3 ile çok farklı oyunlar be. Hani BG3 den sonra dönülecek oyun değil demek yanlış olur.

@Greewe, normalde mantıklı. Oyunu satın alıp iadesiyle uğraşmıyorsun, deneme süresi olunca indiriyorsun. Alıp almayacağına karar veriyorsun. Bazı oyunlar olur ki kısa sürede biter, deneme sürecinde bitirdiğim oyunlar da oldu tabii ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı