Steam’de Türk Lirası Devri Başladı!

Ne acısı abi manyak mısınız alacağımız oyunları aldık, hala almak istedikleriniz varsa 100 değil 200 TL oldu o kadar abartmayın Steam Türkiye'den çekildi diye boş haber yapan Instagram sayfaların gibi.

Steam'de Türk Lirası Devri Başladı!
Steam’de Türk Lirası Devri Başladı!

Uzun zamandır beklenen Türk Lirası ile alışveriş desteği, dünyanın en büyük dijital oyun dağıtım servisi Steam'de bugün başladı. PC oyunculuğ.

Steam’de Türk Lirası Devri Başladı! Technopat

Daha fazlası...

Hayırlı olsun.

Ne acısı abi manyak mısınız alacağımız oyunları aldık, hala almak istedikleriniz varsa 100 değil 200 TL oldu o kadar abartmayın Steam Türkiye'den çekildi diye boş haber yapan Instagram sayfaların gibi.

Hayırlı olsun.

Herkesin durumunu kendi durumun gibi sanma. Sen oyun aldın diye herkes almış olmuyor. Ayrıca oyun dediğin gelişen bir sektör yani sürekli devamlıklık halinde olan bir şey. Yarın öbür gün yeni oyunlar çıktığında bu fiyatlara nasıl alacak bu insanlar?

Hayırlı olsun.

Ben Half-Life 1'e 15 TL vermiş adamım sizin gibi 1 TL vermedim. Herkesin durumu iyi değil.

22 Ekim 2014'de geldi, 20 Kasım 2023'de kaldırıldı. Kendisini iyi bilirdik, yapacak bir şey yok. Geleceğe bir not düşmek istedim. O zamanları sanki dün gibi hatırlıyorum. Steam'e TL desteği gelecek diye çok sevinmiştik. Şimdi de TL desteği kaldırıldığı için üzülüyoruz. Elden hiçbir şey gelmiyor, bizi bu hâle getirenler utansın.

Geri
Yukarı