Diablo IV normal vuruş nasıl tekrar konulur?

cansxrk

Picopat
Daha fazla  
1711967451996.png

Özellik aldım neden kullanamıyorum derken atama yerini gördüm ve vuruş tuşunada özellik koydum. Tırpanıma göre bayağı az vuruyor ve nasıl geri düzelteceğimi bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanırım "s" tuşu ile pencere açılıyordu. (pre-season da oynadım en son.) Sürükle bırak yapılabilir. Ayrıca oyunun ilerisinde tekrar skill point dağıtabilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım. Bana dönüş sağlayın.

Sanırım "s" tuşu ile pencere açılıyordu. (pre-season da oynadım en son.) Sürükle bırak yapılabilir. Ayrıca oyunun ilerisinde tekrar skill point dağıtabilirsin. Yardımcı olmaya çalışırım. Bana dönüş sağlayın.

S ile özellik ekranı açılıyor evet ama Basic atack yok. Koyamıyorum sol tıka. Bunu ayarlamam lazım.
Skill point için şu an güzel gelenleri açıyorum ne kadar mantıklı açtımı bilmiyorum ama ileride sıfırlayıp tekrar dağıtım yapıcağımda size dönerim.

S ile özellik ekranı açılıyor evet ama Basic atack yok. Koyamıyorum sol tıka. Bunu ayarlamam lazım.

Skill point için şu an güzel gelenleri açıyorum ne kadar mantıklı açtımı bilmiyorum ama ileride sıfırlayıp tekrar dağıtım yapıcağımda size dönerim.

Bir de şu an lorath bir yere getirdi kuyumcuda ve gardrop yanında depo var fazlalık eşyaları orayamı koyum ne yapayım bunlar satılmıyor mu ya da silah güçlendirme için kullanma filan yok mu? Hiçbir bilgim yok Diablo hakkında.

Son düzenleme:

Bir de şu an lorath bir yere getirdi kuyumcuda depo var fazlalık eşyaları orayamı koyum ne yapayım bunlar satılmıyor mu ya da silah güçlendirme için kullanma filan yok mu? Hiçbir bilgim yok Diablo hakkında.

1. Hocam öncelikle slotu boş bırakabiliyor musunuz? Boş bıraktığınızda düz vuruş sayması gerek herhalde.
2. Eşyaları tüccarda satabilirsin, demircide parçalayabilir ve güçlendirebilirsin. Ama belli malzemeleri karşılaşman gerek.

Hocam saat 5 sonra dönerim size vizem var. Hatta isterseniz (internetim iyi olursa) beraber oynayabiliriz. Size de öğretmeye çalışırım.

Son düzenleme:
1. hocam öncelikle slotu boş bırakabiliyor musunuz? Boş bıraktığınızda düz vuruş sayması gerek herhalde.
2. eşyaları tüccarda satabilirsin, demircide parçalayabilir ve güçlendirebilirsin. Ama belli malzemeleri karşılaşman gerek.

Hocam saat 5 sonra dönerim size vizem var.

Şu an görevden dolayı demirciye giremiyorum galiba o yüzden Zula'ya koyudm eşyaları.

Evet boş bırakılabiliyor ama düz vuruş sayılmıyor diye tahmin ediyorum çünkü normalde simge vardı orada.

Şu an görevden dolayı demirciye giremiyorum galiba o yüzden Zula'ya koyudm eşyaları.

Evet boş bırakılabiliyor ama düz vuruş sayılmıyor diye tahmin ediyorum çünkü normalde simge vardı orada.

Bilgisi olan varsa söylerse sevinirim elimdeki kılıçlar bir şeye yaramıyor. Zaten çağırdığım iskeletlerden dolayı pek vurmuyorum ama gene de bazen vurduğum zaman oluyor onda da 9 10 arası vuruyorum sinir etti.

Bilgisi olan varsa söylerse sevinirim elimdeki kılıçlar bir şeye yaramıyor. Zaten çağırdığım iskeletlerden dolayı pek vurmuyorum ama gene de bazen vurduğum zaman oluyor onda da 9 10 arası vuruyorum sinir etti.

Oyunda çok fazla item düşüyor bunları ne yapayım çoğunu almaya çalısıyorum pahalı olanları ama sığmıyor. Satma şeyini de bulamadım Zula doldu envanterimde dolu. Bilen biri kısa bir özet geçerse sevinirm.

Son düzenleme:

Oyunda çok fazla item düşüyor bunları ne yapayım çoğunu almaya çalısıyorum pahalı olanları ama sığmıyor. Satma şeyini de bulamadım Zula doldu envanterimde dolu. Bilen biri kısa bir özet geçerse sevinirm.

Demirciyi buldun mu? Onun solundaki merchant işte. Ona satabilir ve itemde alabilirsin. Başlangıçta önermem. Zaten haritada işareti çıkmalı. Hala Kyovashad daysan.

1711985855563.png

Son düzenleme:
Demirciyi buldun mu? Onun solundaki merchant işte. Ona satabilir ve itemde alabilirsin. Başlangıçta önermem. Zaten haritada işareti çıkmalı. Hala kyovashad daysan.

Eki Görüntüle 2156443

Envanter doldu diye teleport attım şu an lorathı aramaya gideceğim. Ama itemleri napm bilmediğim için cıktım oyundan Zula'da envanterde dolu satsammı demircide eritmemi ne var ondan mı yapsam bilmiyorum.

Envanter doldu diye teleport attım şu an lorathı aramaya gideceğim. Ama itemleri napm bilmediğim için cıktım oyundan Zula'da envanterde dolu satsammı demircide eritmemi ne var ondan mı yapsam bilmiyorum.

Ve o düz vuruş işini hala çözemedim acaba buga filanmı soktum ne oldu. Elime kılıc olsa da olmasa da vuramıyorum skille vursam bile hasar farkı yok.

Ve o düz vuruş işini hala çözemedim acaba buga filanmı soktum ne oldu. Elime kılıc olsa da olmasa da vuramıyorum skille vursam bile hasar farkı yok.

Normalde bahsettiğin düz vuruş zaten kaybolacaktı. Onun yerine skill ile düz vuruşlar var. Necroda ben kullanmıyordum buildimde. Ceset patlatma vardı bende. Sol Click basılı kaldığında çok op oluyordu. Bence dönüştür itemleri baktın çok malzeme birikti sat.

Normalde bahsettiğin düz vuruş zaten kaybolacaktı. Onun yerine skill ile düz vuruşlar var. Necroda ben kullanmıyordum buildimde. Ceset patlatma vardı bende. Sol Click basılı kaldığında çok op oluyordu. Bence dönüştür itemleri baktın çok malzeme birikti sat.

Demircide dönüştüreyim o zaman. Kaybolucaksa tamam o zaman idare edeceğim böyle. Bir de necro buglı filan mı? Zombiler buga çok giriyor ya da ben ileriye atıldığımda karakter bazen sıkışıyor ve mecbur teleport atıyorum. Şu an bunlar açık bende başka bir şey mi açsam işe yarayacak var mı?
1711991437191.png

Demircide dönüştüreyim o zaman. Kaybolucaksa tamam o zaman idare edeceğim böyle. Bir de necro buglı filan mı? Zombiler buga çok giriyor ya da ben ileriye atıldığımda karakter bazen sıkışıyor ve mecbur teleport atıyorum. Şu an bunlar açık bende başka bir şey mi açsam işe yarayacak var mı?
Eki Görüntüle 2156546

Hocam Diablo'yu ilk defa oynuyor iseniz kendiniz deneyerek sevdiğiniz bir Build oluşturun. Size şu an meta Build'i önersem oyundan sıkılabilirsiniz.

Buglı olabilir. Ben pre-season da oynadım. Normaldi. Rogue dışında hepsini 100 seviye yaptım zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı