Diamond Tema hakkında ne düşünüyorsunuz?

TheZed

Picopat
Ilginçtir ki bu adamı daha yeni tanıdım. Videolarını az çok izledim kendisi agnostik ve anlattığı şeyler bazı imamların söylediklerinden daha mantıklı bence. Şahsen agnostiklik bana mantıklı gelmeye başladı ve bu adam sayesinde araştırmacı olmanın önemini bi kez daha hatırladım.Sizler ne düşünüyorsunuz?

Ilginçtir ki bu adamı daha yeni tanıdım. Videolarını az çok izledim kendisi agnostik ve anlattığı şeyler bazı imamların söylediklerinden daha mantıklı bence. Şahsen agnostiklik bana mantıklı gelmeye başladı ve bu adam sayesinde araştırmacı olmanın önemini bir kez daha hatırladım. Sizler ne düşünüyorsunuz?

Bilgisiz Ateistlerin takip ettiği ve bunlara da yalan dolan bilgilerle donatıp insanları ateizme yönlendirmeye çalışan bir adam. Agnostizm din mi sizce hocam? Tabii ki de kendi kararınız fakat bir YouTube kanalında adamın dedikleri mantıklı geldi diye buna inanmanız aşırı saçmadır. Sizin gibi çok bunlara inanıp atiest olup ateizmi bile bilmeyen çok genç gördüm.

Ilginçtir ki bu adamı daha yeni tanıdım. Videolarını az çok izledim kendisi agnostik ve anlattığı şeyler bazı imamların söylediklerinden daha mantıklı bence. Şahsen agnostiklik bana mantıklı gelmeye başladı ve bu adam sayesinde araştırmacı olmanın önemini bi kez daha hatırladım.Sizler ne düşünüyorsunuz?
Agnostizmi ondan da bir kez daha dinledim. Ben sevdim açıkçası.

Bilgisiz Ateistlerin takip ettiği ve bunlara da yalan dolan bilgilerle donatıp insanları ateizme yönlendirmeye çalışan bir adam. Agnostizm din mi sizce hocam? Tabii ki de kendi kararınız fakat bir YouTube kanalında adamın dedikleri mantıklı geldi diye buna inanmanız aşırı saçmadır. Sizin gibi çok bunlara inanıp atiest olup ateizmi bile bilmeyen çok genç gördüm.
Ateizm değil ki olay? Agnostizm kanıtlanamamazlık.

Kanka adam kendi fikirlerini belirtiyor sadece.Katılıp katılmamak sana kalmış.Ayrıca adamı tanımadan önce bile en mantıklısı agnostizm'di bana göre.

Son düzenleme:
Bilgisiz ateistlerin takip ettiği ve bunlara da yalan dolan bilgilerle donatıp insanları ateizme yönlendirmeye çalışan bir adam. Agnostizm din mi sizce hocam? Tabii ki de kendi kararınız fakat bir YouTube kanalında adamın dedikleri mantıklı geldi diye buna inanmanız aşırı saçmadır. Sizin gibi çok bunlara inanıp atiest olup ateizmi bile bilmeyen çok genç gördüm.

Olay ateizm değil ki? Adam agnostik. Ayrıca severim kendisini

Olay ateizm değil ki? Adam agnostik. Ayrıca severim kendisini

Not: Bir Müslüman olarak severim özellikle.

Dini konularda uzman olmadığım için çok o konularda yorum yapamam ama geçen videosuna denk geldim demokrasi neden kötüdür gibi bir şey ona kalsa Amerika fakirlikten yolsuzluktan kırılması lazım kısacası siyasi ve tarihi mevzularda çok da güvenilir değil.

Müslüman ailede doğduğu için Müslüman olması YouTube'da izlediği bir videoda kendisine mantıklı gelen bir düşünce sayesinde dini-felsefi yönde araştırma yapıp agnostisizme yaklaşmasından daha mantıklı diyorsun yani. Beyniniz ve düşünce sisteminiz gerçekten çok basit. Sizin gibi bunlara inanıp ateizmi bilmeyen çok falan yazmışsın. Emin ol ki ateistlerin yüzde 80i neye inandığını biliyorsa Müslüman'ların da o kadarı neye inandığını bilmiyor. Sen kendisine sırf inanmadığı için kendisi için hiçbir değeri olmayan bir insanı sonsuza kadar eşit benzeri görülmemiş ateşlerde yakacak ''Kusursuz'' Tanrı'na inanmaya devam et sana karışan yok. Sen de insanların düşüncelerine uygunsuz üslüplarla karışma istersen.

Yeni konular

Geri
Yukarı