Dideral hala reçetesiz mi satılıyor?

flitttermice

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar daha önceden kullanmıştım anksiyete vb. heyecanlanma tansiyon için yararlı oluyor. Benim için doktorum önermişti stajımdan dolayı ve yine bu tip problemler yaşamaktayım. Yeniden kullanmak istedim, acaba kullanan var mı ya da yakın zamanda reçetesiz şekilde alan var mı? Almayı düşünüyorum.

En son tansiyon ilaçları beyaz reçeteye tabi olmuştu. Fakat reçetesiz alabilir olsanız dahi üzerinden uzun süre geçtiyse, ilaç tercihi ve/veya gerekliliği için tekrar bir hekime görünmeniz de fayda var.

En son tansiyon ilaçları beyaz reçeteye tabii olmuştu. Fakat reçetesiz alabilir olsanız dahi üzerinden uzun süre geçtiyse, ilaç tercihi ve/veya gerekliliği için tekrar bir hekime görünmeniz de fayda var.

Hocam adama diyeceğim böyle böyle oluyor diye aynısını yazacak bilmediğim durum değil ayrıyeten 1 ay bunun için sıra mı bekleyeceğim sizin dediğinizi anlıyorum fakat basit bir ilac zaten öğlen bir gideceğim umarım reçetesiz satılır.

Hocam adama diyeceğim böyle böyle oluyor diye aynısını yazacak bilmediğim durum değil ayrıyeten 1 ay bunun için sıra mı bekleyeceğim sizin dediğinizi anlıyorum fakat basit bir ilac zaten öğlen bir gideceğim umarım reçetesiz satılır.
Gittiğiniz hekim de önemli tabi. Kalp-damar sorununuz yoksa bence psikiyatriste görünün. İyi bir hekime denk gelmeyince "hasta böyle iyi, çok kurcalamayalım" deyip başından da savabiliyor. Tabi mevcut sistemin hali de malum 5 dakikada bir hasta bakınca... Neyse eğer rutin kullanımı yine de söz konusu olursa ilaç için rapor isteyin, aile hekiminde yazdırırsınız.

Yeni konular

Geri
Yukarı