Diğer İnsanlardan Farklı Olmak

Yavaş yavaş fark etmeye başlıyorum ki birçok insandan farklıyım.

Her insan digerinden farklidir inanin. Yani haklisiniz diger insanlardan kesinlikle farklisiniz.

Gerek düşünce gerek davranış olarak yaşıtlarımdan daha farklıyım.

Yasiniz kac?

Sizlerden görüşlerinizi yazmanızı rica ediyorum, hepinize teşekkür ediyorum.

Sizi tanimadan görüs yazmak haksizlik olur, önce bir tanisalim ve iletilerinizi görelim. Daha sonra ne kadar farkli oldugunuz hakkinda yorum yapariz.

Hosgeldiniz :)

@SpaceSoldier gel fethedelim şu alemi senle beraber :)

Farklı olmak emin ol sıradan olmaktan daha iyidir. Ben de senin gibi düşünüyordum lisedeyken, çünkü çevrem çok dinamik hep bir neşe var insanlarda ama bende daima bir huzur ve sakinlik arama hissi olurdu. Ne bileyim galiba ruhum yaşlı benim :(

İnternetteki testlerle emin ol ne şizofreni ne depresyon ne de yüksek zekaya sahip olduğun sonucuna varamazsın. Onlar birer palavradır. Boşa tıklatma çabalarıdır o sitelerin.

Önce şizofreni olmadığına ikna et kendini, zekaya gelince her insanın anlama kapasitesi farklı çalışabiliyor. Ben ortaokulda iken dersi pür dikkat dinlerdim ama hiçbir şey anlamazdım, evde kendi kendime okuyup konuyu tak diye öğrenirdim. Sonra liseye gidince zihnim çok açıldı, nasıl tarif edeyim bunu bir berraklaşma ve zekileşme çağına geçiş yaptım ve sonuçta okul birinciliğini elde ettim hem de deliler gibi çalışmadan yaptım bunu.

Sana bakınca hem kendimi hem de çok kafa dengim olan yakın bir dostumu görüyorum. O da çok farklıydı, insanların gözünde her açıdan değişik konumdaydı.

Yaşını belirtirsen daha rahat yardımcı olurlar.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı