Digitürk 1080i görüntü kalitesinde netlix düşük

OnurDoğan63_19

Hectopat
Makaleler
4
Canlar merhaba. 1 hafta önce Digitürk bağlattım, 1080i görüntü kalitesi 720p hatta 480p gibi geliyor, inanılmaz netlik düşük. Digitürk'ten anlayan var mı içinizde, bunun sebebi nedir? Cihazın görselini de ekledim.
IMG_5436.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu cihaz görüp görebileceğin en dandik Digitürk cihazı 5 yıldır bende Digitürk üyesiyim ilk bu cihaz gelmişti eve kasmalar donmalar ayrı bir dertti bende sen gibi aynı görüntüde düşüklük yaşadığım için sırf güzel cihaz versinler diye ek para ödeyerek 4K paket satın almıştım sagem 4K Ultra HD ile değiştirdim.

z
Bu cihaz görüp görebileceğin en dandik Digitürk cihazı 5 yıldır bende Digitürk üyesiyim ilk bu cihaz gelmişti eve kasmalar donmalar ayrı bir dertti bende sen gibi aynı görüntüde düşüklük yaşadığım için sırf güzel cihaz versinler diye ek para ödeyerek 4K paket satın almıştım sagem 4K Ultra HD ile değiştirdim.
Kardelşim ben yeni 30K değerinden Vestel TV aldığım için 1 yıllık digitürk kampanyası vardı. Yani kampanya ile kurulum sağladıkları için böyle bir uyanıklık yaptıklarını düşünüyorum, çok eski cihaz getirmişler. Ama tüketici hakem heyetine başvurdum biraz önce. Bakalım ne çıkacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı