Digitürk'ün Sporun Yıldızı Paketi için Tutumu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

• Konuyu başlatan WTC
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 0
  • Görüntüleme 419

WTC

Kilopat
Bildiğiniz gibi virüsten dolayı bütün dünyada spor faaliyetleri durdu fakat Digitürk'ün fatura aktiviteleri dur durak bilmiyor. :) Utanmadan taraftarımızın yanındayız sloganı altında, 2 ay boyunca 35 TL ödeyin ama 2 ay taahhüdünüzü uzatırız teklifi yapıyorlar. Yani normal spor paketi üyeliğimizin üstüne, bir de ekstra 2 ay standart paket üyeliğine söz verdirip, fazladan 70 TL para alacaklar. Ben bunu gördükten sonra çıldırdım. Aylık olmayan spor aktivitelerine zaten 130 TL ödüyorum, bir de 2 ay 70 TL fazladan ödeyecekmişiz, bunu da taraftara destek adı altında ilan ediyorlar. Maçların ne zaman başlayacağı bile belli değil. Vallahi böyle bir şey olmaz. İnsanı katil ederler. O kadar sinirliyim ki, buraya ettiğim küfürleri yazamıyorum. Bu yaptıkları insanların akılları ile dalga geçmek ve ahlaksızlık. Ben daha kesinlikle taahhüdüm bittiğin de Digitürk'e üye müye olmam. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı