Dijital İndirilebilir Lisans ile Windows 10 Etkinleştirme

R1sHeX

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar FreeDOS bir laptop aldım. Windows'un medya oluşturma aracından Windows 10 kurulum USB'sini hazırladım fakat Windows sürümünün orijinal olmasını istiyorum. N11.com gibi sitelerde 50 liraya satılan dijital indirilebilir lisans anahtarları var. Bu sitelerden alıp orijinal yapabilir miyim? Normalden bu kadar ucuz olmasının nedeni nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Genelde aynı keyler birden fazla kişiye satılıyor diye biliyorum. Çok güvenme o tür sitelere.
Ama bir şey diyemem almak istersen al.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu tür lisanslar OEM key olarak geçiyor. Firmalar topluca aldığı için daha ucuza geliyor. Fakat günümüzde öğrencilere verilen ücretsiz lisanslar veya ücretsiz akademik lisanslar da bir şekilde satılabiliyor. Sonuç olarak anakarta key işlendiği an bir sıkıntı yaşamazsın. Aynı keyi başka bir pcde kullanamazsın. Kullandığın anakarta bağlanarak ömür boyu windows lisansını karşılar.

2 adet ürün aldığım linki bırakıyorum. İkisinde de bir sıkıntı yaşamadım. Sadece bayram dolayısıyla 1 gün gecikme yaşadım.
Microsoft Windows 10 Professional 32-64 Bit Orjinal Lisans Türkçe - n11.com

Güvenilir bir satıcıdan temin edilir ise, bir sıkıntınız olmaz.
Güvenilir olmayan bir satıcıdan almaya kalkarsanız geçersiz KEY verme ihtimalleri olabilir. Daha sonra uğraşır durursunuz.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı