Dijutsu 55 inç alınır mı?

Selam

Annemle babamın evindeki TV'yi yenilemeyi düşünüyorum. Yaşlı oldukları için öyle çok muhteşem bir kaliteye gerek yok ama çok da kötü bir şey olmasın ve ekranı büyük olsun istiyorum. Yolda yürürken bu modeli gördüm 55 inç TV'lere göre biraz ucuz gibi gözüküyor. Bu modeli bilen var mı tavsiye eder misiniz?

Selam.

Annemle babamın evindeki TV'yi yenilemeyi düşünüyorum. Yaşlı oldukları için öyle çok muhteşem bir kaliteye gerek yok ama çok da kötü bir şey olmasın ve ekranı büyük olsun istiyorum. Yolda yürürken bu modeli gördüm 55 inç TV'lere göre biraz ucuz gibi gözüküyor. Bu modeli bilen var mı tavsiye eder misiniz?

Böyle markaları önermem. Bu televizyonu kullanıyorum memnunum, 50 inç 9.800 TL. Regal, Vestel'in alt markası fakat sadece isim farklı, kalite olarak ben çok beğeniyorum.

Selam

Bu televizyonların görüntü kalitesi iyi ama çevresi kötüymüş yorumlara göre.

Biraz şans işi ama bunlar pek uzun ömürlü olmuyorlar. Bütçe ne kadar belki daha iyi tavsiye verebiliriz?

Aslında yılbaşında almayı düşünüyordum yolda yürürken diğer markalara göre ucuz gördüğüm için şimdiden alsam mı diye düşündüm. Bütçe çok da sıkıntı değil değecekse 12-13 bin de verebilirim ama çok da fazla vermek istemiyorum.

Aslında yılbaşında almayı düşünüyordum yolda yürürken diğer markalara göre ucuz gördüğüm için şimdiden alsam mı diye düşündüm. Bütçe çok da sıkıntı değil değecekse 12-13 bin de verebilirim ama çok da fazla vermek istemiyorum.

TCL 55 inç modelleri alabilirsin hocam bu bütçe ile hatta biraz daha zorlasan 58 inç bile alırsın. LG Philips Samsung Sony TCL Xiaomi 58 inç / 147 cm, 55 inç / 140 cm Televizyon Fiyatları & TV Kampanyaları | En Ucuzu Akakçe

Yeni konular

Geri
Yukarı