Dikiş atılan yer açılırsa ne olur?

Doktor nasıl söküyorsa diyeceğim ama hiç görmedim. Bıçak ve cımbız ile söktüm.

Yaraya göre değişebilecek şeyler soruyorsun. Aile hekimine ulaşman çok da zor olmasa gerek. En kötü ilçede vardır. İlçeye de günümüzde her yerden gidilebiliyor bence.

Burada acil var sadece ve orayada aldılar mı hemen Osmaniye'ye gönderiyolar.

Sen nasıl söktün?
Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dikişi acilde bile aldırabiliyorsun problem olmuyor, artı olarak senin dikişlerin eriyen dikişlerden, etin kaynama süresini hesap ederek takıyorlar çıkarttırmaya çalışma.
Peki daha fazla açılır mı veya açıldığı zaman acır mı?
Daha fazla açılıp açılmaması sana bağlı, ama kenardan ortadan dikiş attıysa gerisi en ufak harakette gelebilir. Eğer açılırsa muhtemelen acıyacak. Yani kısacası ilk olarak telefonla doktorun ile görüş, daha sonra önemli değilse durum aile hekimine git. Cuma günü de kontrolüne gidersin.

Yukarıdaki arkadaşın dediği gibi dikişi acilde bile aldırabiliyorsun problem olmuyor, artı olarak senin dikişlerin eriyen dikişlerden, etin kaynama süresini hesap ederek takıyorlar çıkarttırmaya çalışma.

Daha fazla açılıp açılmaması sana bağlı, ama kenardan ortadan dikiş attıysa gerisi en ufak harekette gelebilir. Eğer açılırsa muhtemelen acıyacak. Yani kısacası ilk olarak telefonla doktorun ile görüş, daha sonra önemli değilse durum aile hekimine git. Cuma günü de kontrolüne gidersin.

Teşekkürler. Doktor ile görüşeceğim.
Doktorla görüştüm. Kontrole gittim. Her hangi bir sıkıntı olmaz dedi.

Geri
Yukarı