Dil 28 bin sıralama ile tercih listem nasıl?

mzackjk

Decapat
Daha fazla  
Dil puanım 28.1k
Gelen düzgün yerlerden biri dokuz eylül dilbilimi bölümü ve geçen sene 26.1K'den almış.
Bana gelir mi?

WhatsApp Image 2023-08-05 at 12.19.58.jpg

liste çok karışık olmuş, sıralamaya göre bölümleri tekrardan dizmeniz daha mantıklı olur. bu karmaşık sıralamayla yorum yapmak da zor tercih yapmak da mantıklı olmaz. sözgelimi iü ing müt ter 5binden alırken, daha üste yazdığınız deü dediğiniz gibi 26binden alıyor.

Liste çok karışık olmuş, sıralamaya göre bölümleri tekrardan dizmeniz daha mantıklı olur. Bu karmaşık sıralamayla yorum yapmak da zor tercih yapmak da mantıklı olmaz. Sözgelimi iü ing müt ter 5binden alırken, daha üste yazdığınız DEÜ dediğiniz gibi 26binden alıyor.

Anladığım kadarıyla herkes en üstlere gelmeyen yerleri bile yazıyor, ben ise en mantıklı olanı en yukarı yazdım ve ondan sonrakilere gelmeyen yerleri yazdım, 10.'dan sonraki gelebilir olarak ayarladım.

Anladığım kadarıyla herkes en üstlere gelmeyen yerleri bile yazıyor, ben ise en mantıklı olanı en yukarı yazdım ve ondan sonrakilere gelmeyen yerleri yazdım, 10.'dan sonraki gelebilir olarak ayarladım.
herkes en üstlere gelmeyeni yazıyor çünkü bu sıralamada 1e yazdığınız düşük okula girerseniz, eskaza atıyorum 5e yazdığınız daha iyi yerin sıralaması bu sene sizin girmenize yetecek şekilde düşse bile siz altlara yazdığınız için oraya giremezsiniz. sıralamaya göre dizmenin ve herkesin bu şekilde liste hazırlamasının mantığı da budur zaten. fantezi tercihler en üste yazılır, alınan sıralamaya yakın olanlar ortalara, düşük okullar ise aşağıya.

Geri
Yukarı