Dil altı hapı kullanımı

LynchTM

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben bir süredir dil altı B12 vitamini kullanmaya çalışıyorum. Bu hapı dilimin altına koyduktan sonra eriyor ve emilmiyor öyle birikiyor. Birikiyor kıpkırmızı sel oluyor ya yutmak ya tükürmek zorunda kalıyorum. Bir ben mi zorluk çekiyorum yok mu bunun bir kolay yolu?

Arkadaşlar ben bir süredir dil altı B12 vitamini kullanmaya çalışıyorum. Bu hapı dilimin altına koyduktan sonra eriyor ve emilmiyor öyle birikiyor. Birikiyor kıpkırmızı sel oluyor ya yutmak ya tükürmek zorunda kalıyorum. Bir ben mi zorluk çekiyorum yok mu bunun bir kolay yolu?

Hocam şifalar dilerim, genelde B12 vitaminin fizyolojisi renk itibari ile bahsettiğiniz gibi oluyor. İlacın ismini dozuyla birlikte arama portallarından araştırıp ilaç açıklamaları yayınlayan sitelerde kullananların tecrübeleri ile de gözlemlenmiş şekilde öğrenebilirsiniz. Tavsiye yerine doktora bildirin durumu, takdir edersiniz ki her insanın vücut anatomisi standart değil. İlacın etkileşiminden ise şikayetiniz eczacıya, alternatifi ise doktorunuza danışmanızı tavsiye ederim.

Sağlıklı günler…

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı