Dil seçme ekranında mouse veya klavyeyi kullanamıyorum

Mertcan Korkmaz

Centipat
Arkadaşlar, Clover ekranında iken mouse ve klavyeyi kullanarak seçimler yapabiliyorum. Ta ki dil seçme ekranına gelince mouse ve klavye devre dışı kalıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Intel desktop olanların hepsini sıra sıra denedim. Bir 0 var 1.2 var, Intel desktop olarak.
Intel desktop olanları sıra sıra denedim 0, 1, 2 var zaten ama hiçbiri olmadı. Ayrıca makalede görünen BIOS ayarını kendi BIOS'umda bulamadım hepsini.

Intel desktop olanların hepsini sıra sıra denedim. Bir 0 var 1.2 var, Intel desktop olarak.
Intel desktop olanları sıra sıra denedim 0, 1, 2 var zaten ama hiçbiri olmadı. Ayrıca makalede görünen BIOS ayarını kendi BIOS'umda bulamadım hepsini.
Aynı sorunu ben de yaşadım USB Hub ile çözdüm. Deneme imkanınız varsa deneyin bende işe yaradı.

Burada kalıyorum işte.

Dosya Ekleri

• IMG_20200307_235710_032.jpg
    IMG_20200307_235710_032.jpg
    50,8 KB · Görüntüleme: 34
Geçen gün aynısı Macbook Pro Late 2008 (ne kadar güncel) sisteme Catalina yüklemesi yaparken (normalde desteklenmiyor) başıma geldi, Mousepad ve klavye çalışmıyordu, kendi bilgisayarımın faresini bağladım çalışmadı, top bozuk bir Microsoft faresi vardı onunla yönlendirip kurulumu tamamladım, size de başka bir fare+klavye ile denemenizi tavsiye ederim.

Yok arkadaşlar başka mause takıyorum olmuyor bu arada harici ekran kartını seçiyorum. Zaten Ati'yi inject ediyorum config olarak 3 tane intel dekstop var, hepsinide denedim. Dil ekranina gelince ne mause çalışıyor nede klavye.

Arkadaşlar USB Hub ile yaptığımda çalıştı teşekkürler. Ama bir sorun var, HDD'leri ve SSD'lerimi disk izlencesinde göremiyorum. Tüm aygıtlar yapmama rağmen.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı