Ücretsiz Dilediğiniz 1 Tasarımı Ücretsiz Yapıyorum

Çok profesyonel şeyler gönderemesem de umarım işiniz görülür arkadaşlar. Diğer projeler gibi uzun vakitler harcayamasam da kısa sürede elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Öğleye kadar derslerim sürecek daha sonrasında boş vaktim oldukça sırayla göndereceğim arkadaşlar tasarımları :)

Çok profesyonel şeyler gönderemesem de umarım işiniz görülür arkadaşlar. Diğer projeler gibi uzun vakitler harcayamasam da kısa sürede elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.

Öğleye kadar derslerim sürecek daha sonrasında boş vaktim oldukça sırayla göndereceğim arkadaşlar tasarımları :)
Merhaba 2P 1K yazan bir şey yapabilir misiniz ? Alt alta olursa sevinirim
2P
1K

gibi.

Merhaba,
Canlı derslerimden arta kalan sürede yaptığım bir iş olmaması ve Ramazan dolayısı ile vakit geçirme amaçlı herkesin dilediği 1 tasarımı ücretsiz olarak yapıp teslim ediyorum. Logo, banner, poster, kapak fotoğrafı, sosyal medya postu, kısaca grafik tasarım kategorisinde dilediğiniz bir tasarımı ve içeriğini belirtmeniz yeterli.

Aynı zamanda YouTube'da içerik üretmek adına Grafik Tasarım alanında önerilerinize açığım :)
Hocam üşenmezsen bir discord sunucusu için profil fotoğrafı alırım :). Nick : Zangetsma, Şuan kullandığım pp ise One Punch Man (Saitama Reis). Anime çizimleri çok hoşuma gidiyor o tarz da bir şeyler yapabilirsen mutlu olurum. :)

Hocam bana yapmış olduğun Behzat Ç. ve Savcı Esra temalı fotoğrafın bir de "SLR NİRVANA" yazılı değil de "Hezârfen" (şapkalı a ile beraber) yazanını rica etsem çok bir şey istemiş olur muyum acaba? Kardeşim için istiyorum bunu.

Hocam bana yapmış olduğun Behzat Ç. ve Savcı Esra temalı fotoğrafın bir de "SLR NİRVANA" yazılı değil de "Hezârfen" (şapkalı a ile beraber) yazanını rica etsem çok bir şey istemiş olur muyum acaba? Kardeşim için istiyorum bunu.
Tabii aldım listeye hocam :)

Hocam bende DracheN yazılı ejderha temalı bir logo isteyebilir miyim zahmet olmazsa ? Teşekkür ediyorum şimdiden yani steam için bir avatar. :)

Son düzenleme:
Hocam yıllardır; (Prison Break ilk çıktığından beri) westmoreland nickini kullanıyorum. Steam Discord için güzel bi "westmoreland" nicki alırım. Teması, her şeyi sana kalmış, keyfine göre. (deli bir batman hayranıyım) Batman Begins filminde ki Batman Logosuna falan olabilir. Mutlu edersin beni :D

Merhaba,
Canlı derslerimden arta kalan sürede yaptığım bir iş olmaması ve Ramazan dolayısı ile vakit geçirme amaçlı herkesin dilediği 1 tasarımı ücretsiz olarak yapıp teslim ediyorum. Logo, banner, poster, kapak fotoğrafı, sosyal medya postu, kısaca grafik tasarım kategorisinde dilediğiniz bir tasarımı ve içeriğini belirtmeniz yeterli.

Aynı zamanda YouTube'da içerik üretmek adına Grafik Tasarım alanında önerilerinize açığım :)
Kral CS oynarken avatarlar aynı olunca ayrı bir gaz geliyor. F O G yazan bir logo yapabilir misin ?

Senden o zaman bir şey isteyeceğim @ThalesBY . Ben bu işleri pek beceremiyorum ve şuanki bilgisayarım da el vermiyor. Ben sadece kendime bir Kutup Ayısı logosu arıyorum. Basit bir şey. Teşekkürler...

Yeni konular

Geri
Yukarı