Ücretsiz Dilediğiniz 1 Tasarımı Ücretsiz Yapıyorum

Bitflex ismine uygun bir logonu alırım bende Twitch kanalım için :)

Rica etsem banada logo yapar mısın? bilgim yok ama khlestov diye yaparsan çok sevinirim ve böyle birşeyi ücretsiz yaptığınız için teşekkürler

Linkteki urunun sag tarafindaki tarzda "No Future" duvar kagidi veya logo yapar misin?

Ekte hocam.

Hocam instagrama attığımız fotoğrafları ne denli iyi yapabiliriz? Bu konu hakkında bana bilgi verir mısınız?
Ne söylesem yalan olacaktır işin açığı pek bir bilgim yok o konuda.

CALİSCİSPOR adında füturistik bir logo rica etsem olur mu? Bir de mümkünse yatay olmasa daha hoş olur.
Ekte hocam.

'm destroyer yazan logo yapabilirsen çok sevinirim.
Ekte hocam.

Hocam elinize sağlık vaktinizi ayırıp insanların ücretli yaptığı işi ücretsiz yapıyorsunuz. Bana da şöyle Assassin's Creed temalı bir profil fotoğrafı yapabilir misiniz?
Ekte hocam.

Dostum selamlar, MatematikGemisi sitemiz için bir logo yapabilir misin? Gemi ve matematik konseptli :).
Ekte hocam.

Varsa hakkımız kullanıcı adıma bir logonu alırım :)
Ekte hocam.

Merhaba. Profilimdeki tasarım biraz amatörce kaldı😁. Dothraki nickinin tasarımını yapabilir misiniz?
Ekte hocam.

CS:GO temalı YouTube banner yapabilir misiniz? Nickname: Swopy
Şu şablona uyumlu olursa sevinirim: YouTube Banner Size and Dimensions Guide 2020
Ekte hocam.

Twitch yayınları yapıyorum, nickim Lemurya. Güzel logo tasarımlarınızı bekleyebilirim :) Şimdiden emeğin için fazlasıyla teşekkürler.
Ekte hocam.

Profil fotoğrafı istiyorum dostum, nickim Tuborg mor temalı olsun lütfen. Teşekkürler!
Ekte hocam.

@ThalesBY Merhabalar. Size zahmet olmayacaksa ben de v1sion yazılı profil fotoğrafı veya logo alabilir miyim? Emekleriniz için teşekkürler.

Sarı ve siyah renk ikilisini çok severim, ona uygun fikirleriniz varsa rica edebilir miyim?
Ekte hocam.

Arkadaşlar kalanına vakit buldukça devam edeceğim. 19 Sayfadan sonra talepte bulunanlar oldu maalesef 19.sayfadan sonra tasarım yapamayacağım. Sınav haftam başladı ve önemli bir jürim var bayağı bir yoğun geçecek kusura bakmayın.

12.sayfa bitti. Şuana kadar 56 tasarım gönderdim sıradan devam edeceğim :)

Dosya Ekleri

• No Future.png
    No Future.png
    739,6 KB · Görüntüleme: 21
  • CALİSCİSPOR.png
    CALİSCİSPOR.png
    69,3 KB · Görüntüleme: 25
  • 'M Destroyer.png
    'M Destroyer.png
    177,3 KB · Görüntüleme: 20
  • AnılBurak.png
    AnılBurak.png
    107,9 KB · Görüntüleme: 24
  • MatematikGemisi.png
    MatematikGemisi.png
    40,3 KB · Görüntüleme: 23
  • drjacob.png
    drjacob.png
    25,4 KB · Görüntüleme: 23
  • Dothraki.png
    Dothraki.png
    495,2 KB · Görüntüleme: 21
  • Swopy.png
    Swopy.png
    647,5 KB · Görüntüleme: 20
  • Lemurya.png
    Lemurya.png
    68 KB · Görüntüleme: 26
  • chop.png
    chop.png
    453,3 KB · Görüntüleme: 24
  • v1Sion.png
    v1Sion.png
    27,7 KB · Görüntüleme: 16
Ekte hocam.

Ne söylesem yalan olacaktır işin açığı pek bir bilgim yok o konuda.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Ekte hocam.

Arkadaşlar kalanına vakit buldukça devam edeceğim. 19 Sayfadan sonra talepte bulunanlar oldu maalesef 19.sayfadan sonra tasarım yapamayacağım. Sınav haftam başladı ve önemli bir jürim var bayağı bir yoğun geçecek kusura bakmayın.

12.sayfa bitti. Şuana kadar 56 tasarım gönderdim sıradan devam edeceğim :)
Hocam ben de kendiniz yapıyorsunuz sanmıştım PNG'yi indirip yazı yazmışsınız üstüne. 🤦‍♂️

Yeni konular

Geri
Yukarı