Din hakkında yazdığım mesajdan dava açılabilir mi?

Yazdığın şeyin arkasında durmuyorsan, niye yazıyorsun?

Ayrıca bunu buraya değil, avukatlara danışman daha mantıklı, daha sağlam olur.
Yazdığım şeyin arkasında durmamak mı? İyi kanka 5000 TL parayı sen öde. Tek sorduğum şey dava açabilir mi'ydi neden sözümde durmamazlık oluyor?

Arkadaş hükümete yakın.
Boşver ya, isterse sarayda çalışsın yine yapamaz. Öyle şey mi olur yahu, muz cumhuriyeti mi burası. Sen ne olursa olsun fikrini belirtmişsin ve buna kimse karışamaz.
Türkiye Cumhuriyeti kurulduğu günden beri laik bir devlettir. Anayasanın 2. maddesinde de yazmaktadır.
Türkiye Cumhuriyeti, toplumun huzuru, millî dayanışma ve adalet anlayışı içinde, insan haklarına saygılı, Atatürk milliyetçiliğine bağlı, başlangıçta belirtilen temel ilkelere dayanan, demokratik, lâik ve sosyal bir hukuk Devletidir.
Ayrıca anayasanın ilk 4 maddesinin değiştirilmesi teklif dahi edilemez. 4. madde de yazmaktadır.
Anayasanın 1 inci maddesindeki Devletin şeklinin Cumhuriyet olduğu hakkındaki hüküm ile, 2 nci maddesindeki Cumhuriyetin nitelikleri ve 3 üncü maddesi hükümleri değiştirilemez ve değiştirilmesi teklif edilemez.
Kısaca ülkemizin resmi bir dini yoktur. O arkadaşı da takmayın hiçbir şey yapamaz.
Şunu birilerine fırlatasım var da, gençliğim gider o yüzden duruyorum.

Boşver ya, isterse sarayda çalışsın yine yapamaz. Öyle şey mi olur yahu, muz cumhuriyeti mi burası. Sen ne olursa olsun fikrini belirtmişsin ve buna kimse karışamaz.
1621073905557.png

Evet desem linç yiyeceğim o yüzden hayır değil.

Arkadaş çok iddialı konuşuyor. Dur bir dakika. O beni tehdit ediyor :D

Eki Görüntüle 1024231
Evet desem linç yiyeceğim o yüzden hayır değil.

Arkadaş çok iddialı konuşuyor. Dur bir dakika. O beni tehdit ediyor :D
Hocam bu arada @oyun78 pek bir troll, kendisini takmamanızı şiddetle öneririm. Her siyaset konusunda siyaset engelli olduğunu bize tekrar tekrar kanıtladı. Muhtemelen atıyor, içiniz rahat olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı