Din hakkında yazdığım mesajdan dava açılabilir mi?

Şuan ki durumu biliyorsun.2023 yılına kadar bekle malum kişiler giderse aldığın bu ekran görüntüleriyle topluca dava açabilirsin.Benim böyle bir hayalim var.
Hocam uyarmaktan ban yiyeceğim fakat nokta kullandıktan sonra boşluk bırakın.

Merhaba.Nasılsınız değil de.

Merhaba. Nasılsınız gibi düşün.
@Zleh hocam da avukat. Onu da alırız :D
Şuan ki durumu biliyorsun. 2023 yılına kadar bekle malum kişiler giderse aldığın bu ekran görüntüleriyle topluca dava açabilirsin. Benim böyle bir hayalim var.
Dava açmadan önce bu siteden onların yazdıklarını arşivle sonra ekran görüntüsünü al garanti olsun.

Başarılar 🙂.
Hocam sizler de dava açın.

Son düzenleme:
@RUSHTOB Hocam mesela biri bana,babama veya Atatürk'e hakaret etti diyelim. Ben bu kişiyi nasıl savcılığa vereceğim? Para lazım mı? Lazımsa ne kadar gerekiyor? Biliyorsanız benimle paylaşır mısınız?

@RUSHTOB Hocam mesela biri bana,babama veya Atatürk'e hakaret etti diyelim. Ben bu kişiyi nasıl savcılığa vereceğim? Para lazım mı? Lazımsa ne kadar gerekiyor? Biliyorsanız benimle paylaşır mısınız?
Paraya gerek yok. İsterseniz karakola isterseniz savcılığa gidin ve suç duyurusunda bulunun. Oradaki arkadaşlar zaten size yardımcı olacaktır. (Savcılığa gitmenizi öneririm. Direkt çözerler.)

Eki Görüntüle 1023730
Burada arkadaş bana dava açabilir mi? Orada kastım, "İnanmak istediğine inan."dı.

@Recep Baltaş

Moderatör arkadaş yanlış anlamış olayı :D

Aslında din ile pek alakası yok. Birisi Filistin din kardeşi oraya asker göndermeliyiz demişti ben de bunu yazmıştım :D

Ama yine de doğru.
Türkiye'de eğer her hakarette fenan dava açsaydık şuan tüm türkiye davalıktı.
Bir şey olmaz.
Para avukat için girer ve bildiğim kadarı ile Atatürk'e hakaret ederse devlet açıyor zaten.
(Yanlışım var ise düzeltiniz.)

Geri
Yukarı