Din hocası zorla Arapça dua okutabilir mi?

Okutur hocam. Dersten muaf da değilsiniz ezberle gel okutacağım tahtada diyorsa da yapacaksınız yani diğer taraftan yapmamak da sizin elinizde ama sonra neden sözlüm 40 girildi diye gelip konu açmayın.

Şu islamcıların Arapça aşkı bir bitmedi gitti. Ben Arapça bir şey öğrenmek zorunda değilim kardeşim. Atatürk boşuna mı Türkçeye çevirdi? Arapça okuyorsun ne okuduğunu bile bilmiyorsun saçmalık.
Cümlelerim İslam'ı kötülemek amacıyla yazılmadı. Kuranı Türkçe okuyunca etkisi mi kayboluyor kısaca bunu merak ettim?

Boş boş işler yapıyorlar ya. Ben rahat bir şekilde Müslüman olmadığımı söylemiştim. Ezberlemem sizin dininizi demiştim. Okulda en az olarak ilk 3 olduğum için bir şey diyemezler.

Gayrimüslimsen hocaya durumu belirtirsen anlayışla karşılayacağını düşünüyorum ve sözlü notunu da istediği gibi maalesef verebilir.
Hoca dersten kaytarmak için bahane uyduruyor diye direk 0 ı girer. Gerçekten müslüman değilse ailesiyle beraber okul idaresiyle konuşması gerekli galiba din derslerinden muaf tutulması için. Kimlikte zaten müslüman yazmıyorsa hoca anlayışla karşılar muhtemelen.

Yeni konular

Geri
Yukarı