Din hocası sınava farklı not giriyor

@Hera092 CIMER'le uğraşmayın bence, 2 yıl sürüyor bakmaları genellikle. Sonra da ya dava açılıyor ya da müfettiş geliyor, ne işe yarıyorsa 😒

Son senenizmiş zaten, istiyorsanız MEB'e ulaşın e-posta yoluyla veya sitesi varsa oradan. CIMER'e de şikayet edebilirsiniz ancak genellikle geç bakıyorlar. Bundan önce rehber hocanıza anlatabilirsiniz.

@Hera092 rehber hocasına güveniyorsanız anlatın bence, güvenmiyorsanız biraz sorun çıkabilir sene bitene kadar :(

@Hera092 en iyisi o olur @WHT hocamın dediği gibi. Çok geç kalmayın bu arada, notlar öyle kalır çünkü :)

@Jack İşte işte ama şu an müdüre gidip desem nasıl kanıtlayabilirim MEB numarasını aradım velimin okula dilekçe yazması gerektiğini il millieğitime falan gideceğini söyledi.

@Jack İşte işte ama şu an müdüre gidip desem nasıl kanıtlayabilirim MEB numarasını aradım velimin okula dilekçe yazması gerektiğini il millieğitime falan gideceğini söyledi.
Müdür kağıtlara bakar hocanız değiştirmezse kağıt notlarını. Milli Eğitim daha sorun çıkartabilir hocayla aranızda, ama en iyisi o.

Yeni konular

Geri
Yukarı