Din konularının onaylanmaması

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
"Tanrı" adı altında yüzlerce konu var ve hepsinin gittiği yer belli. O yüzden inisiyatif kullanarak bu tarz konuları duruma göre engelliyoruz.

Sizler tartışmayı beceremediğiniz için bu tarz önemler alınıyor ve alınmaya devam edilecek.

Bu tarz konularda soruya bağlı kalarak, başka yerlere çekmeden ve hakaret etmeden tartışabilecek olgunluğa ve bilgi birikimine sahip değilsiniz. En azından çoğunluk böyle.

Sırf birkaç konunuz onaylanmadı diye koskoca platformda tartışmak serbest değil algısı oluşturuyorsunuz, tebrik ederim. Diğer konularda da söylendiği gibi, Sosyal'in düzeninin sağlamak için aldığımız kararlar var ve bunları uyguluyoruz. Bu kararları beğenmek zorunda değilsiniz elbette, ancak işleyiş böyle.
Öncelikle birkaç konum değil birkaç ayda 6'dan fazla konum "tartışma çıkabilme ve sözde Din konusu" nedeniyle onaylanmadı. Mesela konu dışı kategorisinde açtığım anarşizm konusunun reddedilmesine açıklık getirebilir misiniz? Moderatörünüz çok fazla din konusu açtığım için reddedildiğini söylemişti.

Ayriyeten öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki forum çok özgür. Dün profil mesajı banı yedim ve 4 kez rapor göndermeme rağmen nedenini öğrenemedim.

Eğer forumda tartışma serbest ise tartışma olasılığı var diye neden konuları onaylamıyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
..."tartışma çıkabilme ve sözde Din konusu" nedeniyle onaylanmadı.
Mesela konu dışı kategorisinde açtığım anarşizm konusunun reddedilmesine açıklık getirebilir misiniz? Moderatörünüz çok fazla din konusu açtığım için reddedildiğini söylemişti.
...neden konuları onaylamıyorsunuz?
Bu 3 sorunuzun cevabını defalarca verdik. Tekrar cevap vermeyeceğim.

Ayriyeten öyle bir konuşuyorsunuz ki sanki forum çok özgür. Dün profil mesajı banı yedim ve 4 kez rapor göndermeme rağmen nedenini öğrenemedim.
Bir yetkiyi amacı dışında kullanırsanız o yetkiniz belli bir süre sizden alınır. Bunu cevaplamamıza gerek yok.

Ayrıca tanrı, fizik ötesi bir kavramdır ve dinle kolaylıkla bağdaştırılabilir. :) Günlerdir tanrı, tanrı diyorsunuz ya, onu cevaplamak istedim.

Hoş, cevaplasam da tekrar soracaksınız.

Ayrıca tanrı, fizik ötesi bir kavramdır ve dinle bağdaştırabiliriz. :) Günlerdir tanrı, tanrı diyorsunuz ya, onu cevaplamak istedim.

Benim "tanrı bilinemez diye düşünmemek" adlı konum din içerikli değildi. Tanrı din ile bağdaştırılabilir ki bağdaştırılıyor da. Ama benim konum belli bir olgu var diye düşünmemenin yanlış olduğunu aktardığım bir yazı idi. Ama konu "tanrı içerdiği ve tartışma çıkabilir diye reddedildi". Aradaki farkı anlayabilmişsinizdir umarım.

Benim konum belli bir olgu var diye düşünmemenin yanlış olduğunu aktardığım bir yazı idi. Ama konu "tanrı içerdiği ve tartışma çıkabilir diye" reddedildi.
Konu içeriğini biliyoruz çünkü konu içeriğine bakıyoruz. Hani bakmıyorsunuz diyorlar ya, yanlış; konu içeriğine bakmadan işlem yapmıyoruz.

Tanrı, dinle bağdaştırılabiliyorsa ve siz de bunu onaylıyorsanız daha da söylemem gereken bir şey yok diye düşünüyorum neden konunuzun onaylanmadığıyla ilgili. @Delusion

Tanrı, dinle bağdaştırılabiliyorsa ve siz de bunu onaylıyorsanız daha da söylemem gereken bir şey yok diye düşünüyorum neden konunuzun onaylanmadığıyla ilgili. @Delusion
Evet anlaşılmamış. Tanrı din ile bağdaştırılması, her Tanrı geçen konunun din konusu anlamına mı geliyor? Size göre evet ama yanlış işte. Bir daha söylüyorum konu Tanrı bilinemez diye düşünmemek ile ilgili fikirlerimi aktarıyorum ve konu dışında bu konuda fikirlerini beyan etmelerini istiyorum. Anlaşılmıştır umarım.

Evet anlaşılmamış. Tanrı din ile bağdaştırılması, her Tanrı geçen konunun din konusu anlamına mı geliyor? Size göre evet ama yanlış işte. Bir daha söylüyorum konu Tanrı bilinemez diye düşünmemek ile ilgili fikirlerimi aktarıyorum ve konu dışında bu konuda fikirlerini beyan etmelerini istiyorum. Anlaşılmıştır umarım.
Biz sizi anlıyoruz da, siz bizi anlamıyorsunuz maalesef. Cevabını verdiğimiz soruları tekrar tekrar soruyorsunuz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı