Technopat konularının saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tamamen teknoloji olmamalı bence o tarz konular varlığını devam ettirmeli ama bazen çok mantıksız konular açılıyor. Mesela İstiklal Marşı konusu. Ya da boy konuları. Sürekli aynı şey açılıyor. Bunlardan dolayı konu kategorilerinden istediğini göz ardı etme seçeneği getirildi.

Eskiden bu kadar saçma konular açılmazdı. Neden bu konuların sayısı arttı sizce? Çünkü bu konuların açılması insanların böyle konular açmasının önünü açtı. Çünkü bu konular Google'da karşısına çıkıyor insanların. Kalitenin korunması isteniyorsa böyle konular açılmamalı. İlerde forum tamamen bu saçma konularla dolup taştığı zaman da göz ardı edebilecek misiniz? Üyelik tarihime bakmayın uzun yılların burayı takip ediyorum.
Sizin yapmadığınız bir şeyi yapacağım. Kategoriyi göz ardı edeceğim ve böylece forumda sevmediğim tarzda konu görmeyeceğim.

Sizin yapmadığınız bir şeyi yapacağım. Kategoriyi göz ardı edeceğim ve böylece forumda sevmediğim tarzda konu görmeyeceğim.
Katılıyorum. Konuyu göz ardı etme var ve burası Technopat Sosyal.

Ben domates sevmiyorum ve yemiyorum diye başkaları da domates yemesin demek gibi bir şey. Bir de kısırlaşıyor bir noktadan sonra. Teknoloji konuları hep aynılaşıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı