Technopat konularının saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bana da moderatörlerin onayladığı konuyu üyelerin sorgulaması saçma geliyor.
Görmek istemiyorsanız konuyu göz ardı edin.

Konuları saçma buluyor ama forumu kullanmayı bilmiyorsun. Kategorileri göz ardı etme özelliği bayağıdır var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bizde sizden biktik, madem sadece teknoloji ile ilgili konulari gormek istiyorsun diger kategorileri goz ardi et. Burada bombos mesaj yazip mesaj kasacagina maksimum 10 dakika surecek islemleri neden yapmiyorsunuz anlamıyorum.

Burasi eger teknoloji forumuysa neden konu disi, saglik, muzik gibi kategoriler var?

Beni zorla tutuyorlar diye bir şey demedim. Şimdi birçok konunun cevaplanmadığını görebilirsiniz peki neden? Çünkü bilgili insanlar bir süreden sonra siteye girmeyi bırakıyor çünkü saçma konu açıyorlar.

Bilgili insanlar olarak nitelendirdiginiz kesimin neden girmediğini biliyorsanız en iyisi sizin buna uygun olacak şekilde kendi platformunuzu açmanız olacak çünkü kimseye konu acma demek uygun olmaz.

İsteyen istediği konuyu açar. Zaten öyle saçma konu açanlar 7 sülalesine küfür edileceğini bilerek açıyorlar (muhtemelen).
İnsanları kışkırtmak için ve troll için açıyorlar. İsteyen istediği konuyu açamaz topluluk kuralları diye birşey var haberiniz yok sanırım? +18 konu açsınlar, bakalım herkes istediği konuyu açabiliyor muymuş? Yakında açacaklar gibi duruyor zaten neyse.

Kategoriler boşuna yok bu forumda. Herkes teknoloji konuşmak zorunda değil. Beğenmediğin konuları göz ardı edebilirsin. Sana saçma gelen bir başkasına saçma gelmeyebilir.

Bazı yönlerden konu sahibine her ne kadar hak veriyor olsam da, bu forum içerisinde her kesimden her meslekten ve her yaş grubundan insan yer alıyor. Forum kültürü eskisi gibi yaygın değil, o yüzden Technopat gibi forum sayısı çok az. Aktiflik, hızlı geri dönüş alma konusunda en iyi forumlardan biri. Üstüne üstlük burada anonimsiniz, yani sadece adınız belli veya rumuzunuz. Gerçekte herhangi bir derdini sorununu dışarıda paylaşamayan belki de paylaşacak kimsesi olmayan kişiler burada konu açıp iyi kötü bir şekilde yanıt alabiliyor. Evet bazı konular sana bana veya bir başkasına çok saçma veya çocuksu geliyor olabilir, fakat o konuyu açan sana bana göre daha ufak yaştaki kardeşimizi de anlamak lazım. Hepimiz daha küçük yaşlardayken şimdi baktığımızda komik gelen şeyler yaptık sorun yok. Troll konu veya kışkırtma gibi şeyleri bunların dışında tutuyorum tabii.

İnsanları kışkırtmak için ve troll için açıyorlar. İsteyen istediği konuyu açamaz topluluk kuralları diye bir şey var haberiniz yok sanırım? +18 konu açsınlar bakalım herkes istediği konuyu açabiliyormuymuş. Yakında açacaklar gibi duruyor zaten neyse.

Kurallar uygun şekilde istedikleri konu. Troll konu açsın tamam. E sende bakma. Zaten ilk sayfada çıkmıyor o konular.

Burası teknoloji üzerine kurulmuş bir site değil mi? Adam gelmiş yok "Mutsuzum, ne yapabilirim?" yok "Niye İstiklâl Marşı okuyoruz?" yok "Kız arkadaşım beni bıraktı, ne yapabilirim?" Gerçekten böyle konular görmeye devam edeceksek ben siteye bir daha girmeyeceğim. Ya bir çözüm bulun ya da benim gibi bir sürü kişi zamanla bu çocuksu konulardan sıkılıp yardım etmekten bile çekinmeye başlayacak.

Technopat konularının saçmalığı konusunun 10. kere açılması bence Technopat konularının saçmalığından daha çok saçma. (!)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı