DirectX güncellenemiyor

AnilArda61

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, aslında sorun bende değil kuzenimin bilgisayarında. Efenim hızlaca sorunu anlatayım. Bana aktardığı kadarı ile Windows güncellemeleri tam olmasına rağmen internetten, YouTube'dan izlediği ve araştırdığı argümanlara rağmen sorunu çözemediğini bana belirtti. Aranızda bu sorunu tecrübe edenler varsa ve bize yardım edebilirse çok seviniriz. İyi Sosyaller.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, aslında sorun bende değil kuzenimin bilgisayarında. Efenim hızlaca sorunu anlatayım. Bana aktardığı kadarı ile Windows güncellemeleri tam olmasına rağmen internetten, YouTube'dan izlediği ve araştırdığı argümanlara rağmen sorunu çözemediğini bana belirtti. Aranızda bu sorunu tecrübe edenler varsa ve bize yardım edebilirse çok seviniriz. İyi sosyaller.

Ne için güncellemek istiyor ne hatası alıyor biraz daha bilgi vermeniz gerek eğer bir uygulamada hata alıyorsa bunun sebebi DirectX'in güncel olmasıyla alakalı olmayabilir.

DirectX son sürüm ise güncelleme olmaz. Kontrol edebilirsiniz. Oyun ile mi ilgili sıkıntı var? Böyleyse elle atılan dosyalar da sebep olabilir.

Ne için güncellemek istiyor ne hatası alıyor biraz daha bilgi vermeniz gerek eğer bir uygulamada hata alıyorsa bunun sebebi DirectX'in güncel olmasıyla alakalı olmayabilir.

Riot'un oyunları Valorant, LoL gibi oyunları oynamak istiyor ama özellikle Valorant için bir DX hatası alıyor ve bana dediğine göre DX ile ilgili bir hata imiş. Yani özet geçmek gerekir ise Valorant oynamak istiyor ama DX sürümü eski olduğundan ve bütün güncellemeleri tam olmasına rağmen oyuna giremiyormuş.

DirectX son sürüm ise güncelleme olmaz. Kontrol edebilirsiniz. Oyun ile mi ilgili sıkıntı var? Böyleyse elle atılan dosyalar da sebep olabilir.

Hocam, bana anlattığı kadar ile sadece DX sürümü ile ilgili bir sıkıntı var bütün güncelleştirmeler tam olmasına rağmen DX eski ve Valorant gibi oyunlara giremediğini söylüyor. DX11 sürümünü desteklemediği oyunlara giremiyor umarım düzgün anlatabiliyorumdur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Riot'un oyunları Valorant, LoL gibi oyunları oynamak istiyor ama özellikle Valorant için bir DX hatası alıyor ve bana dediğine göre DX ile ilgili bir hata imiş. Yani özet geçmek gerekir ise Valorant oynamak istiyor ama DX sürümü eski olduğundan ve bütün güncellemeleri tam olmasına rağmen oyuna giremiyormuş.

Hocam, bana anlattığı kadar ile sadece DX sürümü ile ilgili bir sıkıntı var bütün güncelleştirmeler tam olmasına rağmen DX eski ve Valorant gibi oyunlara giremediğini söylüyor. DX11 sürümünü desteklemediği oyunlara giremiyor umarım düzgün anlatabiliyorumdur.

Ekran kartı DX 11 desteklemiyordur ekran kartını yazsın ve bir dahakine kendisi gelip daha detaylı bir konu açsın.

Bunlar farklı bir durum. Sistemi de belirtip bununla ilgili konu açabilirsiniz.

Geri
Yukarı