Çözüldü DirectX kurulumda DXError.log DirectX.log Hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

BeautyKiller

Hectopat
Bazı oyunlardan ses gelmiyor çözüm videolarında DirectX aracının çalıştırılması söylenmiş ancak program bu hatayı veriyor. Yardımcı olabilir misiniz?

Hata.PNG

Çözüm
C:\Windows\system32\xactengine2_2.dll C:\Windows\system32\xactengine2_1.dll C:\Windows\system32\xactengine2_0.dll

Bunları silin, kurulumu gerçekleştirin.
Bahsetmemişsinizden kastım şuydu: Ses sorununu çözmemiz için bir şey vermemişsiniz, gönderdiğiniz her şey DX aracını kurarken alınan hata ile ilgili. Ki bu yaptığınız da yanlış değil.

Ses sorununa belki bu sebep olmuyordur, bilemeyeceğim. Ayrıca bu hatanın önceki konunuzla ilintili olduğunu da görüyorum. Eğer bu konu çözüldüyse (ki kesin bir geri dönüş yapmadığınız için emin olamıyorum) bunu konu linkiyle beraber önceki konuda da belirtin. Orada da sizden geri dönüş bekleyen üyeler var.

Sözün özü, evet. Yeni bir konu açmanız daha iyi olur. Zaten Blacksidemre'yi bilemeyeceğim ama ben sizin ses sorununuzu çözemem, bahanesiyle daha çok kişinin göreceği bir konunuz olur.

DX aracını kurarken hata alıyor musunuz yine?

C:\Windows\system32\x3daudio1_0.dll C:\Windows\syswow64\x3daudio1_0.dll C:\Windows\system32\xinput1_3.dll C:\Windows\syswow64\xinput1_3.dll C:\Windows\system32\d3dx9_24.dll C:\Windows\syswow64\d3dx9_24.dll C:\Windows\system32\d3dx9_25.dll C:\Windows\syswow64\d3dx9_25.dll C:\Windows\system32\d3dx9_26.dll C:\Windows\syswow64\d3dx9_26.dll C:\Windows\system32\d3dx9_27.dll C:\Windows\syswow64\d3dx9_27.dll C:\Windows\system32\d3dx9_28.dll C:\Windows\syswow64\d3dx9_28.dll C:\Windows\system32\d3dx9_29.dll C:\Windows\syswow64\d3dx9_29.dll C:\Windows\system32\xactengine2_0.dll C:\Windows\syswow64\xactengine2_0.dll C:\Windows\system32\d3dx9_30.dll C:\Windows\syswow64\d3dx9_30.dll C:\Windows\system32\xactengine2_1.dll C:\Windows\syswow64\xactengine2_1.dll C:\Windows\system32\xinput1_1.dll C:\Windows\syswow64\xinput1_1.dll

Şimdilik bunları silip tekrar deneyin, olmazsa yine dosyaları atın.
Son attığının kurulumu tamamlandı...
Anlamadım, biraz açabilir misiniz?

Son düzenleme:
Olmadı.
Bunun kurulumunun tamamlandığını söylemek istemiştim.

Ben yine aynı sorunları görüyorum, yanlış biliyor olabilirim. @Emre C benden daha bilgilidir, bir de o baksın.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı