Direksiyon seti önerisi

DalenS

Decapat
Daha fazla  
Merhaba, direksiyon seti bakıyordum fakat fiyatlar çok iyi değil. Drift ve yarış için kullanacağım. Uygun fiyatlı kaliteli bir direksiyon seti önerir misiniz?

Merhaba, direksiyon seti bakıyordum fakat fiyatlar çok iyi değil. Drift ve yarış için kullanacağım. Uygun fiyatlı kaliteli bir direksiyon seti önerir misiniz?

İncelemelere baktığımda bu güzel gelmişti. 900 derece dönmesi gerçekçi hissettirecektir. Fiyatı biraz pahalı ama maalesef direksiyon seti için iyi bir fiyat. YouTube üzerinden incelemelere bakmanızı tavsiye ederim.

Direk ürün öneremiyeceğim ama alırken dikkat etmen gerekenler:

Direksiyon açısı
Direksiyon hassasiyeti
Gaz/Fren kavrama noktası
Geri dönüş hissiyatı (Titreşim)

Diğer türlü verdiğin paraya değmez bir ürün alırsın mouse ile oynasan aynı hissiyatı alırsın

Merhaba, V900s alan biri olarak ilk başta Force feedback yok, kesik kesik dönme sorunu var. Çok fazla sorunu var. Eğer direksiyon seti alacaksanız ve bütçeniz az ise 2. el G27 önerebilirim.

İncelemelere baktığımda bu güzel gelmişti. 900 derece dönmesi gerçekçi hissettirecektir. Fiyatı biraz pahalı ama maalesef direksiyon seti için iyi bir fiyat. YouTube üzerinden incelemelere bakmanızı tavsiye ederim.

Bende aynı direksiyondan var satmayı düşünüyorum çok kötü.

DFGT temiz ve sıkıntısız bulursan öneririm fakat bulmakta çok zor. V900-S'i satıp üstüne ekleyip 2.el temiz G27 bulup alabilirsin fakat fiyatlar hiç iç açıcı değil söyleyeyim.

Rampage her alanda rezalet bir marka. Bunu alsa 2 haftaya elinde patlar bu direksiyon.

Bence genelleme yapmamak gerekiyor. Kötü yorumlara rağmen Rampage üzerinden birçok ürün aldım (klavye, kulaklık vb) hiçbirinden sorun çıkarmadı. Hala kullandığımı belirtmek isterim.

Uygun fiyatlı istiyorsanız G27, DFGT bakabilir veya DIY yapabilirsiniz. Ancak G27 ve DFGT dişli sistem kullanıyor, DIY yaparsanız kayış sistemli bir direksiyon yapabilirsiniz. Potansiyometreli, NFFB direksiyonlarla paranızı çöpe atmış olursunuz.

Geri
Yukarı