Direksiyon seti sıkar mı?

Dostlar Logitech DFGT alacağım. Çoğu kişi 1 aya sıkılırsın diyor. Aktif olarak ETS 2 (tmp sunucularında), Assetto Corsa, Forza Horizon 4, F1 oynuyorum seti aldıktan sonra Dirt serisini de oynayacağım. Sıkılma gibi bir ihtimal var mıdır?
Özellikle drift oyunları veya ralli oyunlarında asla sıkmaz

Dostlar Logitech DFGT alacağım. Çoğu kişi 1 aya sıkılırsın diyor. Aktif olarak ETS 2 (tmp sunucularında), Assetto Corsa, Forza Horizon 4, F1 oynuyorum seti aldıktan sonra Dirt serisini de oynayacağım. Sıkılma gibi bir ihtimal var mıdır?

Bende 1 yıldır G29 +shifter var sıkılmadan hala oynuyorum ttammen araba oyunlarını sevmeyle alakalı bir de sürekli oynarsanız sıkılabilirsiniz onun için tadında bırakmak lazım ben mesela ne kadar direksiyonla oynuyorsam o FPS ya da başka bir türde oynuyorum sıkılmadan devam ediyor tabii sıkılmamamda shifterinde büyük bir etkisi var tavsiyem bütçeniz yetiyorsa ya da üzerine para koyabiliyorsanız G29+shifter almanız sonra da bir adet elfreni alın sıkılmazsınız.

İlk olarak o kadar para verilmez ülkemizde. Aynı fiyata ehliyet için harcama yapılıyor zaten :) ve yaşın 17-20 ise bence alma git harbiden ehliyet için ver o parayı bence.

1 ay boyunca her gün oynarsan sıkılırsın evet, fakat hafta da bir kere canın oynamak isteyebilir. Direksiyon setine 10000 TL vermeyi hiç mantıklı bulmuyorum.

DFGT alacağım arkadaşlar 3000 TL veriyorum yani.

1 yıldır V902 kullanıyorum boşluklu uyumsuz da olsa beni pek sıkmıyor.
Marka fark etmeksizin dezavantajları ne masada PC başında yemek yiyorsan sök tak sök tak sıkıyor.

Geri
Yukarı