Direksiyon seti sıkar mı?

Sıkılmadan 24 saat başında oturduğumu bilirim hele tmp ve assetto oynarken tadından yenmiyor

Hangi oyun olursa olsun zaman zaman sıkabilir. direksiyon seti uzun vadeli bir yatırım olarak gör. ben alalı 1 hafta oldu. forza5 de istediğim ayarı henüz yakalayamadım. ama Ets 2 de oyun çok keyifli oluyor. vites de teşbih astım 😄

Benim direksiyon seti alalı 2-3 ay oldu ets2 forza asetto corsa falan oynuyorum ets tek başıma oynadığımda çok sıkıyor bi süreden sonra fakat sunucularda böyle değil.Forza yı da direksiyonsuz bile çok uzun süre oynuyorum direksiyon ile akıyor.Tabi kişiden kişiye değişir.

Sıkmadı ama her istediğinde kurması işin bitince PC'yi kullanabilmek için toplamak kablo karmaşası. Bilgisayar sandalyesinde oynayamamak ve mutfak sandalyesinde çok rahatsız ve dik kalmak gibi can sıkan noktaları var. Direksiyon seti cidden alan ve yatırım istiyor en basitinden kurup toplamayacağın boş bir masa mesela.

Hangi oyunlasrı oynarsan oyna her türlü sıkıyor 3 ay logitech g29 kullandım tüm oyunları oynadım arkadaşlarlada ve tek başıma yinede çok sıkıyor en sonda sattım klavye aldım sana tavsiyem bir anlık evesle pişman olma ama yinede sana kalmış

1 ay boyunca her gün oynarsan sıkılırsın evet, fakat hafta da bir kere canın oynamak isteyebilir. Direksiyon setine 10000 TL vermeyi hiç mantıklı bulmuyorum.

Dostlar Logitech DFGT alacağım. Çoğu kişi 1 aya sıkılırsın diyor. Aktif olarak ETS 2 (tmp sunucularında), Assetto Corsa, Forza Horizon 4, F1 oynuyorum seti aldıktan sonra Dirt serisini de oynayacağım. Sıkılma gibi bir ihtimal var mıdır?
İlk olarak o kadar para verilmez ülkemizde. Aynı fiyata ehliyet için harcama yapılıyor zaten :) Ve yaşın 17-20 ise bence alma git harbiden ehliyet için ver o parayı bence.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı