Evde direksiyon seti yapılır mı?

Zerisez

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar altta video bıraktım.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ben bunu yapsam. Anakart ters akım vs. şeyler yaşar mı?

Düzgün yaparsan olmaz ama düzgün yapmak da herkesin harcı değil.
DIY işleri böyle maalesef. İzleyince yapılır gibi geilyor ama alet, bilgi ve tecrübe olmadan çıkan ürün güven vermiyor.
Masraf ve harcanan zamanı sölemiyorum bile. Zevk için yapıyorsan olur ama ucuza getirmek için yapılmaz bence.

Yapılır fakat zor, bir de yapmak bile baya masraf çıkarıyor artık. Eğer yapmak isterseniz bana ulaşın, yardımcı olabilirim.
Hocam FFB özelliğini çıkartınca çok masraflı olur mu?

Sizce ne kadar kaliteli olur ve G29 almak yerine düşük maliyetle evde yapmak mantıklı olur mu?

Eğer kasası falan hariçse en az 260 tutacaktır.
Hocam 260 para değil :). G29 2.elde bile en az 3000 TL'den başlıyor 500 civarı bir masrafı varsa bence çok iyi ama önemli olan G29 kadar olmasa da iş görecek kadar dayanıklı olup olmayacağı.
FFB olmadan gram zevk almazsın.
Ben alırım hocam, birçok kişininde alacağına eminim. :)
FFB olmadan gram zevk almazsın.
Ayrıca FFB eklense bile galiba masrafı 1000 TL'yi geçmiyor.

Hocam 260 para değil :). G29 2.elde bile en az 3000 TL'den başlıyor 500 civarı bir masrafı varsa bence çok iyi ama önemli olan G29 kadar olmasa da iş görecek kadar dayanıklı olup olmayacağı.
260 para olmadığını ben de biliyorum ancak bu taban fiyat olduğu için o fiyatla zaten düzgün bir şey çıkmaz ortaya. :D
Forumda geçen sene birkaç tane konu açılmıştı @Akif9748 tarafından konuyu şu an bulamıyorum o yüzden link bırakamıyorum. Orada benim gibi ucuza bir direksiyon bulup onu 900 derece yapmıştı ancak o FFB eklemedi. Ben Yazıcıdan çıkan parçaları kullanarak FFB olan prototip bir şey yapmıştım geçen sene bu sene de geliştirmeyi düşünüyorum. Alacağınız parçalara göre masraf 600 civarı olur diye düşünüyorum en fazla. Tabi bu kullanacağınız ürünlere bağlı.
Elde yaptığınız ürünlerden G29 performansı beklemeyin. Sonra hayal kırıklığına uğruyor insan. 🙃

Yeni konular

Geri
Yukarı