Direksiyon seti tavsiyesi

G29 da mı ses yapıyor? 😦
İçinde motor var. Her direksiyon ses yapar. :D
Kontorland, Snopy gibi markalar fason üreticilerden alınıp logolanan ürünlerdir. Snopy tecrübem 4 sene falan ama yine de tavsiye etmem. G25 veya DFGT alın ama almayın bunları.
İçini açtım, kendi istediğim gibi modafiye edecektim aynı tuşlara bağlamışlar el frenini falan. :D

(Snopy VH5)
Bit pazarından 1 TL'ye almıştım virüs başlamadan önce. Azıcık elden geçtikten sonra çalışır duruma getirdim. :)

2 Sene önce DFGT'yi 400 TL'ye almıştım. Bir de Çin'den parçalar alarak kendime H Shifter yapmıştım o da 200 TL tutmuştu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence biraz daha para biriktirin DFGT alın. 360 derece ile zevk alınamaz ETS gibi bir oyunda.

2 Sene önce DFGT'yi 400 TL'ye almıştım. Bir de Çin'den parçalar alarak kendime H Shifter yapmıştım o da 200 TL tutmuştu.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bence biraz daha para biriktirin DFGT alın. 360 derece ile zevk alınamaz ETS gibi bir oyunda.
O ilk mesajda yazdığı direksiyonlar 180 derece. DFGT iyidir. :D

Geri
Yukarı