Direksiyon seti yapmak

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar direksiyon setleri olmuş 1.5K. Hem bu kadar para vermek istemediğim hem kendim bir şeyler yapmak istediğim için bu yöntemi keşfettim. Direksiyon seti yapmak ne kadar tutar? Çok uğraşırır mı? Yoksa Rampage'in 1K'ya olan dandik modelini mi alayım?

Dostlar direksiyon setleri olmuş 1.5K. Hem bu kadar para vermek istemediğim hem kendim bir şeyler yapmak istediğim için bu yöntemi keşfettim. Direksiyon seti yapmak ne kadar tutar? Çok uğraşırır mı? Yoksa Rampage'in 1K'ya olan dandik modelini mi alayım?
5 günde yaparsın komple setini, 600 TL tutar lakin çok güzel olur.

Aşırı uğraştırır ama sonucunda kendi emeğinizle mükemmel bir şey yapabilirsiniz, tabii bu sizin becerinize ve olanaklarına kalmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu şekilde bir şey yapabilirseniz eğer kendinize güveniyorsanız hiç durmayın başlayın hocam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
😂 Ben de tam aynı videoyu atıyordum.

Şu tarz bir şey yapmak istiyorsan bedava. Youtube'da daha gelişmişleri var.

Yoksa Rampage'in 1K'ya olan dandik modelini mi alayım?
Hayır, o fiyatı da etmiyor zaten.
Tutarı değişken, en az 120, herşey baskıdan çıkacaksa:
Pedaller 100 TL baskı.
Arduino + Potlar = 65
Encoder 120.
Böyle çok uğraştırmaz, rehber de var zaten forumda, @Affansen hocam yazmış:
Yardım gerekirse burdayız hep.

Aşırı uğraştırır ama sonucunda kendi emeğinizle mükemmel bir şey yapabilirsiniz, tabii bu sizin becerinize ve olanaklarına kalmış.

Bu şekilde bir şey yapabilirseniz eğer kendinize güveniyorsanız hiç durmayın başlayın hocam.

😂 Ben de tam aynı videoyu atıyordum.
Hocam İlge hocamın videosunu izledim lakin hiçbir şey bilmiyorum montajlamayla ilgili.
Şu tarz bir şey yapmak istiyorsan bedava. Youtube'da daha gelişmişleri var.
Yok hocam yukarı da attıkları video gibi bir şey istiyorum.
Tutarı değişken, en az 120, herşey baskıdan çıkacaksa:
Pedaller 100 TL baskı.
Arduino + Potlar = 65
Encoder 120.
Yardım gerekirse burdayız hep.
Çok teşekkür ederim hocam. Ben feedbackli bir direksiyon yapmak istiyorum. Kullandığım zaman böyle gerçekten sürüş hissiyatı hissettirecek bir şey yapmak istiyorum. Ne kadar tutar sizce?

Hocam İlge hocamın videosunu izledim lakin hiçbir şey bilmiyorum montajlamayla ilgili.

Yok hocam yukarı da attıkları video gibi bir şey istiyorum.

Çok teşekkür ederim hocam. Ben feedbackli bir direksiyon yapmak istiyorum. Kullandığım zaman böyle gerçekten sürüş hissiyatı hissettirecek bir şey yapmak istiyorum. Ne kadar tutar sizce?
1000 tl harcarsın fakat tadından yenmez.

Tutarı değişken, en az 120, her şey baskıdan çıkacaksa:
Pedaller 100 TL baskı.
Arduino + potlar = 65.
Encoder 120.
Yardım gerekirse buradayız hep.

Hocam 3D yazıcım yok bazı parçaları yaptırtmam gerekiyor. Direksiyon, vites ve pedallar tüm set sizce kaç lira maliyeti olur?

Yeni konular

Geri
Yukarı