Direksiyon sınavına nasıl çalışılır?

berkink10

Decapat
Yer
İstanbul
Selam, yazılı sınav için endişeliyim. İnternetten birkaç tane yaptım 50 soruda 13-17 arası yanlış yapıyorum sürekli normalde sınav bu kadar zor mu? En kolay nereden çalışırım?

Direksiyon sınavı mı yoksa yazılı sınav mı? Başlıkta farklı yazmışsın. Yazılı sınav için endişelenmene gerek yok basitler hiç çalışmadan bile geçiliyor kafana takman gereken direksiyon sınavı.

Kursta verdikleri kitabı biraz oku arkasına son birkaç senenin çıkmış soruları çöz tamamdır. Çok zor bir sınav değil bu kadar kasmana gerek yok.

Direksiyon sınavı mı yoksa yazılı sınav mı? Başlıkta farklı yazmışsın. Yazılı sınav için endişelenmene gerek yok basitler hiç çalışmadan bile geçiliyor kafana takman gereken direksiyon sınavı.

Yazılı hocam kusura bakmayın unutmuşum.

Kursta verdikleri kitabı biraz oku arkasına son birkaç senenin çıkmış soruları çöz tamamdır. Çok zor bir sınav değil bu kadar kasmana gerek yok.

Kitapta epey uzun bölümler var hangisi daha önemli ilk yardım bana çok zor geliyor.

Yazılı hocam kusura bakmayın unutmuşum.

Kitapta epey uzun bölümler var hangisi daha önemli ilk yardım bana çok zor geliyor.

Ben gireli 4 sene oldu pek hatırlamıyorum ama ilk yardım kısımları ve motor alanlarını biraz ezber yapmalısın direk bilgi soruları geliyor. Her gün bir bölümü bitirecek şekilde düzenli okursan yararını görürsün. Sorular sürekli aynı şekilde çıkıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı