Direksiyon sınavında kaldım

Ya hayattaki Max başarısı ehliyet sınavında görevli olan insanlardan iğreniyorum. Sınav bittikten sonra üzerine sürmek lazım bunların ben daha girmedim. Cumartesi gireceğim de inşallah sinir tipler gelmez.

Ya hayattaki Max başarısı ehliyet sınavında görevli olan insanlardan iğreniyorum. Sınav bittikten sonra üzerine sürmek lazım bunların ben daha girmedim. Cumartesi gireceğim de inşallah sinir tipler gelmez.
Sakın ben gibi çok rahat takılma. Tam sınav bitimine 1 dakika kaldı diye sevinip, mutlu olurken bu şekilde kaldım. Ne çok rahat ol ne de gergin, dersmiş gibi normal şekilde davran. Heyecanlı olduğunu belli edersen anında indirebilirler, sonuçta kırmızı hata sürüşü engelleyecek şekilde heyecanlı ve telaşlı olmak.

Sakın ben gibi çok rahat takılma. Tam sınav bitimine 1 dakika kaldı diye sevinip, mutlu olurken bu şekilde kaldım. Ne çok rahat ol ne de gergin, dersmiş gibi normal şekilde davran. Heyecanlı olduğunu belli edersen anında indirebilirler, sonuçta kırmızı hata sürüşü engelleyecek şekilde heyecanlı ve telaşlı olmak.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Hocam bizim güzergah böyle sürekli bu videoyu izliyorum sinyalleri unutmamak için.

@Adrastos
Siz öyle deyince tedirgin oldum hocam şimdi. Ben de gireceğim de sınav esnasında aşırı heyecan oluyor eminim o sırada da olur, belirgin derecede ellerde titreme gibi. Sizce bunu sorun ederler mi?

@Adrastos
Siz öyle deyince tedirgin oldum hocam şimdi. Ben de gireceğim de sınav esnasında aşırı heyecan oluyor eminim o sırada da olur, belirgin derecede ellerde titreme gibi. Sizce bunu sorun ederler mi?
Hiç gerek yok heyecanlı olmaya, ben de heyecanlıydım. Direksiyon başına geçtiğim gibi gitti. Şu olay olmasaydı tekte alıyordum ehliyetimi, sen de alırsın.

Sıkmayın canınızı. Sınavi bitirmişsiniz zaten ikinci sefer geçersiniz. Yolda böyleleri çok 140 ile giden arabanın önüne 50 ile atlıyorlar.

Sıkmayın canınızı. Sınavi bitirmişsiniz zaten ikinci sefer geçersiniz. Yolda böyleleri çok 140 ile giden arabanın önüne 50 ile atlıyorlar.
Hocam park konusunda bayağı anksiyetem vardı. Yapamam edemem diye düşünüyordum, ne güzel parkı geçtim diye rahatlamıştım. Şimdi sonraki sınavda da parkta kalırsam depresyona girerim.

Hocam cidden çok sıkıntı ya bu iş. Tek hatada bırakmaları falan çok kötü 20dk hatasız kullanmak lazım.
Evet, inisiyatif de göstermedi. Oraya kadar çok yumuşak vites geçişleriyle, aşırı dikkatli ve arabayı uygun devrinde kullanarak, tabiri caizse mükemmel/kusursuz bir şekilde gelmiştim. İnsan biraz insaflı olurdu...

Yeni konular

Geri
Yukarı