Direksiyon sınavından kaldım

Haklısın hocam ama, arkadaşın durumu ile 2 defa stop ettiren kasap sürücünün durumu farklı. Park ile stop arasında dağlar kadar fark var. Arkadaş sanırım sadece kendi durumuna göre yazdı.
Kardeş sana şöyle söyleyeyim şu anda trafikte araç kullanan sürücülerden ancak ve ancak %5'lik bir kısım galiba o L park denen zırvayı tek hamlede yapar. Yani ne olur orada adama 2-3 hak versen önemli olan o parkı yapabilmesi değil mi? Yok tek hamlede girdi, yok 5 hamlede girdi ne fark eder. Sonuçta adam oraya gerçekte arabayı park edebiliyorsa, o adam parkı yapıyordur abi isterse 50 hamlede girsin. Benim karşı olduğum, saçma bulduğum şey bu tek hamle kasıntısı. Bu bana para tuzağı olduğunu düşündürtüyor bu direksiyon sınavının. Klasik Türk geleneği hocam :D .
Zerre korkmadan gittim sınava. Şuanda ehliyeti alamayacağım galiba diye düşünce sardı kafamı yaşanan bu olaylardan sonra 😂 Eve gittim kaldım dedim, millet böyle öküze bakar gibi bakıyor bana evde nasıl kalırsın sen ya diye.

Son düzenleyen: Moderatör:
Klasik Türk geleneği hocam :D .

2018'de sınava girmiştim. Tabii ki babamın arabasıyla gittim. :D.

Kardeş sana şöyle söyleyeyim şu anda trafikte araç kullanan sürücülerden ancak ve ancak %5'lik bir kısım galiba o L park denen zırvayı tek hamlede yapar. Yani ne olur orada adama 2-3 hak versen önemli olan o parkı yapabilmesi değil mi? Yok tek hamlede girdi, yok 5 hamlede girdi ne fark eder. Sonuçta adam oraya gerçekte arabayı park edebiliyorsa, o adam parkı yapıyordur abi isterse 50 hamlede girsin. Benim karşı olduğum, saçma bulduğum şey bu tek hamle kasıntısı. Bu bana para tuzağı olduğunu düşündürtüyor bu direksiyon sınavının.

Zerre korkmadan gittim sınava. Şu anda ehliyeti alamayacağım galiba diye düşünce sardı kafamı yaşanan bu olaylardan sonra 😂 eve gittim kaldım dedim, millet böyle öküze bakar gibi bakıyor bana evde nasıl kalırsın sen ya diye.

Zaten moralin bozuk ama, ben tekte girmiştim. :D.

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet sevgili arkadaşlarım, kardeşlerim ve abilerim. Bu gün girdiğim direksiyon sınavından onca zamandır araç kullanmama rağmen, en ince ayrıntısına kadar sürüyor olmama rağmen kalmış bulunmaktayım. Bilmem hiç duydunuz mu böyle bir kalış nedeni: L parkta teker sarı çizgiye değmiş 😂😂😂. Arkada oturan yaşlı ve yüzü asık olan adam zerre irdelemeden, hocam bu park olmadı ya dedi ve sınavım o anda sonlandı. Belki de hiçbirinin arabasına güvenip binmeyeceğim ben, şu adamların düşüncelerine ve bilgilerine dayanarak geçip veya kalıyorum sınavdan. Teşekkürler Türkiye seni seviyoruz.

Hocam bende 1. sınavda kaldım 2. de geçtim.

Son düzenleme:
Aslında bahane üretirsen rahat geçiriyorlar ben sarı ışıkta geçtim arkamdaki taksi tampon tampon vurur diye geçtim dedim sorun yok dedi bir de sürekli müfettişle konuş araba fiyatlarını açınca zaten konu bitmeden sınav bitiyor.

Geri
Yukarı