Dirseğimi duvara vurdum

qgtiss

Centipat
Yer
California
Daha fazla  
Selam, bugün terliklerimin altının ıslak olduğunu bilmeden giydim ve salona girerken vıjt diye kaydım. Salon girişi 2 duvar arasında kaydığım anda düşmedim ama sağ dirseğim duvarın sivri köşesine vurdu. Derinin üstü açıldı kan toplandı ama kanamadı. Dirseğimi bükünce ağrı geliyor ama düz tutarken bir şey yok. Ne yapmalıyım doktora gideyim mi yoksa sıradan bir incinme midir?

Selam, bugün terliklerimin altının ıslak olduğunu bilmeden giydim ve salona girerken vıjt diye kaydım. Salon girişi 2 duvar arasında kaydığım anda düşmedim ama sağ dirseğim duvarın sivri köşesine vurdu. Derinin üstü açıldı kan toplandı ama kanamadı. Dirseğimi bükünce ağrı geliyor ama düz tutarken bir şey yok. Ne yapmalıyım doktora gideyim mi yoksa sıradan bir incinme midir?
Flexo adında sprey var eczanelerde satılıyor alabilirsin. Bu tür incinmelerde gayet iyi.

Bi halt olmaz.
Eskiden bir adam varmış. Adam motorla 220 gibi bir hızla gidiyomuş derken bu adam bariyerlere girmiş. Artık nasıl bir açıyla bariyere girdiyse adamın totosunun 1 kısmı kopmuş. Olay yerine ambulans falan gelmiş ambulans adamı alıp hastaneye götürmişler ama adamın totosu eksik olduğu için orada ki polislere ''siz adamın totosunu arayın, sonra hastaneye getirin bizde dikelim'' demiş. O gece polisler 1 saat boyunca adamın totosunu aramışlar.
bunu niye anlattım bilmiyorum.

Bir halt olmaz.
Eskiden bir adam varmış. Adam motorla 220 gibi bir hızla gidiyormuş derken bu adam bariyerlere girmiş. Artık nasıl bir açıyla bariyere girdiyse adamın totosunun 1 kısmı kopmuş. Olay yerine ambulans falan gelmiş ambulans adamı alıp hastaneye götürmişler ama adamın totosu eksik olduğu için oradaki polislere "siz adamın totosunu arayın, sonra hastaneye getirin bizde dikelim" demiş. O gece polisler 1 saat boyunca adamın totosunu aramışlar.
Bunu niye anlattım bilmiyorum.

Öğrendiğim iyi oldu bir yerde lazım olur sağ olun.

Rahatsız oldum kimse demediğini bırakmamış. Merakımdan sormuştum dalga geçmeyen bir arkadaş var ona da teşekkürler. Moderatör arkadaştan rica etsem konuyu kilitleyebilir miyiz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı