Kafayı duvara vurunca acımaması

Arkadaşlar, yaklaşık 45 dakika önce kafamı tuvaletin duvarına vurdum çok sert vurdugum. Söylenemez alnımın biraz üstünü vurdum. Sizce ciddi bir olay var mıdır? Hiçbir mide bulantım, baş dönmem yok fakat hiç acımaması bana garip geldi. Birkaç şey okudum. Damar çatlar, kan sızar falan diyorlar. Sizce ciddi bir şey olmuş mudur?

Bazen böyle şeyler mümkün. Acı eşiği ile veya içeriden gerçekleşecek belli başlı olumsuz şeylerle alakalı değil sadece bir şekilde canın yanmıyor. Belki de olaylar beyninin algılayabileceğinden çok daha hızlı veya spontane gelişti. Acı hissetmen için gereken algıyı bile o an sağlayamamış olabilirsin.

Arkadaşlar, yaklaşık 45 dakika önce kafamı tuvaletin duvarına vurdum çok sert vurdugum. Söylenemez alnımın biraz üstünü vurdum. Sizce ciddi bir olay var mıdır? Hiçbir mide bulantım, baş dönmem yok fakat hiç acımaması bana garip geldi. Birkaç şey okudum. Damar çatlar, kan sızar falan diyorlar. Sizce ciddi bir şey olmuş mudur?

Bende bir keresinde lavaboya bayağı sert kafa atmıştım bir şey olmamıştı ama bir şey olmaz deyipte geçmeyin siz.

Arkadaşlar kafamı çok sert vurmadım orta diyelim vurdugum anda sızladı sonradan geçtigini hissettim fakat yine de endişelendim çünkü kafa biraz hassas nokta. Böyle eger ciddi bir şey olursa herhangi bir belirti verir mi? Saçtan dolayı morarma falan göremiyorum ama şişkinlik olmadıgını hissedebiliyorum. Sizce uyumalı mıyım veya belirti verirse bunlar neler olur eger ciddi bir şey varsa?

Arkadaşlar kafamı çok sert vurmadım orta diyelim vurdugum anda sızladı sonradan geçtigini hissettim fakat yine de endişelendim çünkü kafa biraz hassas nokta. Böyle eger ciddi bir şey olursa herhangi bir belirti verir mi? Saçtan dolayı morarma falan göremiyorum ama şişkinlik olmadıgını hissedebiliyorum. Sizce uyumalı mıyım veya belirti verirse bunlar neler olur eger ciddi bir şey varsa?

Mideniz bulanabilir, başınız ağrıyabilir veya da başınız dönebilir sizin bünyenize bağlı.

Acıyıp acımaması önemli değil burada önemli olan kafanızı vurmanız. Kafa travmaları hemen de etki edebilir saatler sonra da etki edebilir. Doktora gidecekseniz şimdi gidin, yarın bir anlamı olmaz. Ya da uyumayıp yarın gidin.

Geri
Yukarı