Diş ağrısı sorunu

Küçüklükten beri dişçilerle haşır neşir olan, şuan dişçi korkusu olan ve çürük dişleriyle hayatını devam ettiren bir insan olarak söylüyorum korkun yoksa git kardeşim dişçiye. Dedikleri gibi dişini diş yapısından dolayı çekemiyorlar ise sana iki tavsiyem var. Kısa süreli ağrıların varsa Dişinol derdinin devası ağrı kesici olarak da Arveles hap öneriyorum. Özellikle Dişinol'ün prospektüsünü çok dikkatli oku yüksek derece alkol barındırdığı için uygulamanın düzgün yapılması gerek. Arveles ise küt küt atılacak bir ilaç değil aspirin gibi, kanda pıhtılaşma yapıyor çok uzun süre ve çok miktarda kullanırsan.

Rakı tabii ki ağrıyı kesmek için kesin bir çözüm. Tabii bunun öncesin de dişlerini düzenli olarak fırçalaman şart. Diş etini besleyen kaliteli diş macunları var. İnan bana düzenli kullandığın zaman 1 hafta için de etkisini gösteriyor. Asker de çok çekmiştim. 2-3 gün sonra ağrı sızı bir daha kalmadı. Dayanamıyorum, yemek yerken rahatsız oluyorum, diyor isen ... En yakın diş doktoruna git. Hiç bir şey hissetmiyorsun, öyle korkulacak bir durum da yok. İşlem tamamlandıktan sonra 3-4 saat ağzın uyuşuyor, hepsi bu. :)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı