Diş çekimi ağrı verir mi?

İbo6788

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, ben yarın diş doktoruna gideceğim ama çok korkuyorum yaş 18. Bilmiyorum tek ben mi korkuyorum yoksa korkanlar var mı? Benim dişim kırık, yani küçücük diş kalmış. Şimdi doktor o dişimi çekebilir mi ve bir de ağrı olur mu? Çok korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, ben yarın diş doktoruna gideceğim ama çok korkuyorum yaş 18. bilmiyorum tek ben mi korkuyorum yoksa korkanlar var mı? Benim dişim kırık, yani küçücük diş kalmış. Şimdi doktor o dişimi çekebilir mi ve bir de ağrı olur mu? Çok korkuyorum.

Benim çürük dişimi parça parça çekmişlerdi ne bağırmistim.

Arkadaşlar, ben yarın diş doktoruna gideceğim ama çok korkuyorum yaş 18. Bilmiyorum tek ben mi korkuyorum yoksa korkanlar var mı? Benim dişim kırık, yani küçücük diş kalmış. Şimdi doktor o dişimi çekebilir mi ve bir de ağrı olur mu? Çok korkuyorum.
Çekerken ağrı çok az olur. İğneyle uyuşturuyorlar. Belki ondan sonra birazcık olur o da dert edilecek kadar çok değil.

Hocam benim sağlam dişimi çekmişlerdi küçükken sallanmıyordu arkadan diş geliyordu. Korkutmak gibi olmasın ama çok fena acımıştı. Senin küçük bir parça var diyorsun muhtemelen acımaz 2 saniyede biter.

Çekerken ağrı çok az olur. İğneyle uyuşturuyorlar. Belki ondan sonra birazcık olur o da dert edilecek kadar çok değil.

Bana sanki iğne yapmadılar.

Hocam benim sağlam dişimi çekmişlerdi küçükken sallanmıyordu arkadan diş geliyordu. Korkutmak gibi olmasın ama çok fena acımıştı. Senin küçük bir parça var diyorsun muhtemelen acımaz 2 saniyede biter.

Hocam benden önce biri çekilme anında bayilmisti biri ona rağmen korka korka girdim iceri.

Bende yakın zamanında 20'lik diş çekimine gideceğim muhtemelen. Lokal anestesi sonrası hissiz kalıyorsunuz bir süre o sıra doktorlar hallederler. Kendinizi kasmayın.

Geri
Yukarı