Diş kanal tedavisi 2. seans sonucu

Makaleler
33
Yer
Osmaniye, Türkiye
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
PC: Intel Core 12400F | ASUS Dual RX 6600 | ASUS Prime H610M-K D4 | XPG Gammix D30 2x8 RAM | WD SN570 500GB | FSP Hydro K Pro 500W 80+ | Vento VG10F

GIGABYTE G24F-2 | Logitech G213 | SteelSeries Prime | QP Honeycomb Mousepad | Windows 11 23H2.
Meslek
Öğrenci
1 hafta 3 gun gecti... Ustelik bitmedi. Hala bitmedi kanka. TAA cumartesiye verildi diger randevu. Onda da bitmeyebilir-artik ne olayi cikar bilemem. Sadece corba, makarna ile gidiyorum, icim disim makarna ve corba oldu. İlk seansta mi yapmasi gerekirdi bilemem, ama 1 disin sinirlerini ates ile yakti. 1. yakma isi cok agrimadi, ama 2. agritti biraz. Diger dis ise kanal 3 tane falan dedi, nasıl yapacagini bilemedi, dis tomografisi istedi ve cekildi, cumartesi devam edilecek. Yine gecici dolguyla doldurdu... Ben anlamadim, ilk seansta bu adam dis sinirlerini oldurmek yerine sadece gecici dolgu ve ilac koyup veya kanal mi acti ne yapti anlamadim.

I'm done.

İlk seansta sinirlere inmiştir, sinirleri almayı sonraya bırakmıştır. Bir de o ilaç sinirleri zayıflatıyor diye biliyorum. İlk seansta alsaydı canın yanabilirdi.

Evet, simdi yaptigi gibi delmisti. Bir tanesin yapti, diger dis 3 kanalmiymis neymis kanala giremiyormus falan, dis tomografisi de cekildi. Dis etine de bakmasi lazimmis, zaten agiz acikken ve lokal anestezi vururken gormuyor mu ben anlamadim, Allah'a emanet ölü gibi is yapiyoruz.

@CEO of SM Technology bilginiz varsa sorsbilir miyim? Doktor alevi disimin ustune soktu, ancak internette bununla ilgili bilgi bulamadim. Ne yapti? Ben bunu sinir oldurmek falan saniyordum.

Son düzenleme:
1 hafta 3 gun gecti... Ustelik bitmedi. Hala bitmedi kanka. TAA cumartesiye verildi diger randevu. Onda da bitmeyebilir-artik ne olayi cikar bilemem. Sadece corba, makarna ile gidiyorum, icim disim makarna ve corba oldu. İlk seansta mi yapmasi gerekirdi bilemem, ama 1 disin sinirlerini ates ile yakti. 1. yakma isi cok agrimadi, ama 2. agritti biraz. Diger dis ise kanal 3 tane falan dedi, nasıl yapacagini bilemedi, dis tomografisi istedi ve cekildi, cumartesi devam edilecek. Yine gecici dolguyla doldurdu... Ben anlamadim, ilk seansta bu adam dis sinirlerini oldurmek yerine sadece gecici dolgu ve ilac koyup veya kanal mi acti ne yapti anlamadim.

I'm done.
Doktordan iyi biliyorsun herhalde. Kanal tedavisi basit bir işlem ama siz bunun için 10 tane konu açtınız amacınız farklı mı ben mi öyle hissediyorum? Doktor işini doğru yapmış boş soru.

Doktordan iyi biliyorsun herhalde. Kanal tedavisi basit bir işlem ama siz bunun için 10 tane konu açtınız amacınız farklı mı ben mi öyle hissediyorum? Doktor işini doğru yapmış boş soru.

Dostum internette bu yaptığı kanal tedavisi aşama sitelerinin neredeyse hepsine baktım, yazmayınca yanlış bir şey mi yapıyor diye düşündüm. Diğer konular ise yine diş apsem veya diş eti apsem olduğunu şişince sanıp internette de dolgu olmayacağını yazdığı için ilk seanstan sonra şüpheyle açtım ama diş eti veya diş apsesi yerine iltihaplanma varmış ve bu yüzdenmiş şişlik.

Geri
Yukarı