Çözüldü Diş teli dişten aşağıya kayar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Bu sabah üst dişlerime diş teli takıldı. Sanki kayıyormuş gibi hissediyorum, daha önce diş teli tedavisi gören var mı? Daha doğrusu böyle bi' sorunla karşılaşan var mı?
2,5 yıl taktım halada takıyorum. İlk defa taktırdığın için böyle hissediyorsun, böyle bir şey olması imkansız merak etme. Başka sorun varsa sorabilirsin tecrübeliyimdir :D
1 ay sonra ağzınızda yok gibi hissedeceksiniz bana güvenin. Sizi korkutmak istemem ama önünüzdeki bir kaç hafta zorlu geçecek.
Pek zorlanacağımı düşünmüyorum. Seneler önce dişçiye gittiğimde şuan olan ağrıdan eminim 20 kat daha fazla acı çekmişimdir. Adam gitti apseli dişi çekti :D.

Pek zorlanacağımı düşünmüyorum. Seneler önce dişçiye gittiğimde şuan olan ağrıdan eminim 20 kat daha fazla acı çekmişimdir. Adam gitti apseli dişi çekti :D.
Sadece diliniz dişinize deydiğinde bile çok canınız yanacak. Tabii bende böyleydi sizde farklı olabilir.

Büyük ihtimalle diş tellerinizden kurtulduğunuz zaman ilk yediğiniz şey lokum, fındık, fıstık tarzı, tel varken yiyemediğiniz şeyler olacak:)
Benim en sevdiğim çerez siyah tuzlu çekirdek. Dün ellerimle ayıklayıp çekirdek yemek istemiştim, sinir olup bütün kaseyi çöpe atmıştım. İlk yiyeceğim şeyin siyah çekirdek olacağından %100 eminim.

Geri
Yukarı