Diş teli taktırmak için yer önerisi

OkanDif

Hectopat
Merhaba arkadaşlar 1 ay sonra 21 olacağım ve dişlerim vampir gibi küçük ve sivri gülmeye çekiniyorum. Herkesin dişleri çok güzel ve beyaz benimkiler kötü, ailemin maddı durumu kötü olduğu için önceden taktıran olmadı şu an 10K gibi bir bütcem var. İstanbul içi ortodonti tavsiyesi verebilecek olan var mı? Nereye gitsem sonucundan mutlu kalırım?

İstanbul'da yaşamadığım için öneremem.

Ama diş taktırınca her ay gerdirdikten sonra 2 hafta acıyor

Sonradan sonraya acıya alışıyorsun ama çok sinir ediyor insanı.

Başlangıçta pek ısıramıyorsun çünkü dişlerin hareket ettiği içinn sanki yerinden kopacakmış gibi hissediyorsun.

Dişin durumuna göre (bende ilk üste taktılar 6 ay sonra alta taktılar) belki iki tarafa takabilirler.

Ama sonuç güzel olacaktır emin olabilirsin.

Kardeşim ben İstanbul Bomonti'de taktırdım arkadaşımda orada yaptırdı Doç. Dr. Ünay Çulhacı Diş Hekimi kendisi Ortodonti Uzmanı'dır bir görüş, mükemmel insanlar işlerinide düzgün yapıyorlar. Fiyat konusunda da beni üzmemişlerdi.

Kardeşim ben İstanbul Bomonti'de taktırdım arkadaşımda orada yaptırdı Doç. Dr. Ünay Çulhacı Diş Hekimi kendisi Ortodonti Uzmanı'dır bir görüş, mükemmel insanlar işlerinide düzgün yapıyorlar. Fiyat konusunda da beni üzmemişlerdi.
Taksit yapıyorlar mı? Küçükken yaptırmak daha mı mantıklı olur? Ben 16 yaşındayım dişlerim çok kötü olmasa da beni bayağı rahatsız ediyor. Büyümeden yaptırsam diyorum.

Kardeşim ben İstanbul Bomonti'de taktırdım arkadaşımda orada yaptırdı doç. Dr. Ünay çulhacı diş hekimi kendisi ortodonti uzmanı'dır bir görüş, mükemmel insanlar işlerini de düzgün yapıyorlar. Fiyat konusunda da beni üzmemişlerdi.
Hocam Instagram adımı vereyim, ozelden konuşalım. Birkaç sorum olacak: okancan_sezer.

Taksit yapıyorlar mı? Küçükken yaptırmak daha mı mantıklı olur? Ben 16 yaşındayım dişlerim çok kötü olmasa da beni bayağı rahatsız ediyor. Büyümeden yaptırsam diyorum.
O yaşta sanırsam daha rahat oluyor kökler tam oturmadan arayıp görüşürseniz gerekli açıklamaları yapacaklardır.

@OkanDif takip isteği attım.

Yeni konular

Geri
Yukarı