Dışarı çıkamıyorum

Sizi dövmelerine, herhangi bir şiddet uygulamalarına nasıl izin veriyorsunuz?
Saygı falan bahane değil, sopayla dövmek nedir? Eve kapatmak nedir?
Hiç mi kafanız basmıyor bunları düşünmeye? Hiç mi aklınıza gelmedi şunları durdurayım, durmazlarsa gerekli kurumlara başvurayım diye?

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizi dövmelerine, herhangi bir şiddet uygulamalarına nasıl izin veriyorsunuz?
Saygı falan bahane değil, sopayla dövmek nedir? Eve kapatmak nedir?
Hiç mi kafanız basmıyor bunları düşünmeye? Hiç mi aklınıza gelmedi şunları durdurayım, durmazlarsa gerekli kurumlara başvurayım diye?
Sosyal hizmetlere gitmek istemeyebilir de git döv temiz yani haksız durumda her türlü hiçbir şey gelmez başına belalı tip değilse.

Çevre yaptıysan arkadaşlarınla falan konuş, iş bulmaya çalış. 17'sin 1 yıl sonra sana müdahale edemezler. O evde durma onlar aile falan değil aile bu değil yani. Ben katlanmazdım sosyal hizmetlere falan giderdim.
Arkadaşlarınla iş konusunda konuş part-time güvenilir tanıdıklarından iş araştır. Ev konusun da bir şey diyemem yine arkadaşlarınla ortak bir şeyler yapabilirsin ama zor yani ekonomi çok kötü. Sosyal hizmetlere gidersen 1 yıl sonra evsiz kalma ihtimalin çok yüksek bu yüzden önce para ve ev olayına odaklan. Katlanma onlara.

Ananne dede vb birileri varsa oraya da gider bilirsin ama aynı aile içinde seni rahat bırakmayabilirler.

Selam, annemlerden torbacı muamelesi görüyorum dışarı çıkarmıyorlar. 6 gündür evde oturuyorum zorla evde tutuyorlar. Dün evden kaçtım arkadaşın evinde kalacaktim olmadi. Aradi çok kötü bağırdı. Ben de konum attım bak buradayim sorun yok diye o da oraya gelip sokağın ortasında dövdü beni. Kan testine götürdüler onda bile temiz çıktım. Tavsiye verin aklıma başka çözüm gelmiyor.
Yaşınız kaç ?

Böyle troll konular çok fazla olmaya başladı moderatörler bi el atsa. 17 yaşında kullandığı ppye bak üstelik hiç kimsenin annesi sen kötü yerlere gidiyorsun diye kızmaz, öncesini anlatmak ister misin?

Geri
Yukarı