Dışarı çıkamıyorum

Selam, annemlerden torbacı muamelesi görüyorum dışarı çıkarmıyorlar. 6 gündür evde oturuyorum zorla evde tutuyorlar. Dün evden kaçtım arkadaşın evinde kalacaktim olmadi. Aradi çok kötü bağırdı. Ben de konum attım bak buradayim sorun yok diye o da oraya gelip sokağın ortasında dövdü beni. Kan testine götürdüler onda bile temiz çıktım. Tavsiye verin aklıma başka çözüm gelmiyor.
Troll konu diye düşünüyorum. Daha önce açtığınız konuda sigara içtiğiniz söylemiştiniz. Kan testinde sigara çıktı mı?

Nikotin kan testinde çıkıyor diye biliyorum.
İdrar da daha rahat çıkıyor diye biliyorum ve aramazlar normal hemogramda.

Annene evde smoke weed every day şarkısını söyle her gün sorun çözülür.

Eskiden doverdi vallahi bir keresinde hala hatırlıyorum yasim 14 falandi malum videolar izliyordum tablette gecmise bakmisti okuldan gelince dovmustu bir de gecen yil gecici dovme yaptim diye dovdu baska dovmedi ben büyüyünce.

Psikopat benim ailem sakasiz Türkiye'de yasamamislar zaten kurallari bilmiyorlar.
Uygulaman gereken tarife belli de ters tepme riski olabilir evde bıçak saplama riski silah vs. varsa hiç uğraşma haberlerde vs. gormeyelim bir yıl sık dişini aileni de engelle telefondan dışarı çıktığında.

Son düzenleme:
İdrar da daha rahat çıkıyor diye biliyorum ve aramazlar normal hemogramda.

Annene evde smoke weed every day şarkısını söyle her gün sorun çözülür.

Uygulaman gereken tarife belli de ters tepme riski olabilir evde bıçak saplama riski silah vs. varsa hiç uğraşma haberlerde vs. gormeyelim bir yıl sık dişini aileni de engelle telefondan dışarı çıktığında.

Al iste simdi kardesimi fotoğraf cekiyom diye sopayla tekrar vurdu.

Dosya Ekleri

• IMG20220819221030.jpg
    IMG20220819221030.jpg
    57,5 KB · Görüntüleme: 68
Aynı davranışları bana da yapıyordu, umursamadan ne istersem onu yaptım. Devamlı kavga edince sıkıldı herhalde, benimle uğraşmayı bıraktı. Tamam o annen veya baban olabilir ama bir yere kadar itaat edersin. Seninkisi 17 yaşında olmana rağmen tavrı; "ben ne dersem o olacak" hesabı biraz. Sen de boyun eğmeyi bırak artık yani.

Geri
Yukarı