Dışarıdan gelen kedi sahibinden kaçıyor

the_hrs_777

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün eve geldiğimide kedim yoktu ve aramaya başladım, bulamayınca da kapıyı açık bıraktım. Sonra kedim geldi içeri girdi ama beni görür görmez kaçtı. Çağırdığımda gelmedi. Normalde böyle değildi. Eve geldiğimde hemen yanıma gelirdi. Niye böyle davranıyor olabilir? Yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Merhaba. Bugün eve geldiğimide kedim yoktu ve aramaya başladım, bulamayınca da kapıyı açık bıraktım. Sonra kedim geldi içeri girdi ama beni görür görmez kaçtı. Çağırdığımda gelmedi. Normalde böyle değildi. Eve geldiğimde hemen yanıma gelirdi. Niye böyle davranıyor olabilir? Yardımınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
Doğru mu anladım? Kediniz evden dışarı çıkmış, siz de kapıyı açık bıraktınız evinize girdi. Eğer böyleyse dışarıdaki insanlardan bir zarar görmüş veya korkmuş olabilir. Zamana bırakın. Onunla ilgilenmeye çalışın ancak zorlamayın.

Dışarıda insan tarafından saldırıya ugramış olabilir sana benzettiyse korkması normal.

Doğru mu anladım? Kediniz evden dışarı çıkmış, siz de kapıyı açık bıraktınız evinize girdi. Eğer böyleyse dışarıdaki insanlardan bir zarar görmüş veya korkmuş olabilir. Zamana bırakın. Onunla ilgilenmeye çalışın ancak zorlamayın.
Evden çıkarken kedimide çıkarırdım. Akşam geldiğimde ise içeri alırdım. Hep öyleydi zaten. Ama böyle davrandığını ilk kez görüyorum.

Merhabalar. Dün kedimin gelmesi için kapının önüne mamasını koydum. Ve biraz sonrada geldi. Bende yavaşdan başını okşamaya çalıştığımda öncekinden beter korkdu ve yine kaçtı. Bidahada gelmedi. Geri gelirmi sizce.

Son düzenleme:
Evden çıkarken kedimide çıkarırdım. Akşam geldiğimde ise içeri alırdım. Hep öyleydi zaten. Ama böyle davrandığını ilk kez görüyorum.

Merhaba. Dün kedimin gelmesi için kapının önüne mamasını koydum. Ve biraz sonra da geldi. Bende yavaşdan başını okşamaya çalıştığımda öncekinden beter korkdu ve yine kaçtı. Bidahada gelmedi. Geri gelir mi sizce.

İsterse gelir kral birey sonuçta kendi kararlarını verebilir diye düşünüyorum.

Eğer bir ev kedisiyse dışarı nasıl çıktı bunu merak ediyorum açıkcası. Dışarıda bazı şeylerden korkmuş olabilir veya bir şeye sinirlenmiş olabilir. Ev kedisi ise bu tip durumlarda dikkat edin ve dışarı çıkarmayın. Gerekirse bir çip taktırın.

Geri
Yukarı