Dışarıdan kedi aldım

Öncelikle dedim gibi ben değil kardeşim kaçırdı elimde olan bir şey değil evde değildim kaldiki kaçan kedi 3-4 aylık değildi gri kediydi 1 yaşına falan girmek üzereydi bu kedi küçük gri kedi 3-4 aylık falan kendim özellikle bakıp besledim evin yolunu öğrettim kedim var özellikle dışarıya kedilerime öğretiyorum ki bu gibi durumlarda geri dönebilsinler dışarıda hayatta kalsınlar. Ve tasma ve çip gibi önlemler alınabiliyor ama bu kedinin sahibi böyle bir önlem almamış benim gibi belki de onunda durumu yoktu bilemem.

Evet benim de bir arkadaşım kedisi bu şekilde kaybetti gerçi o sokağa çok salıyordu.

Ve benim sahiplendim kedilerin hepsi sokak kedisi oluyor genelde kaçmaya yeltenmeleri çok doğal öyle dünyanın parasını verip diğer insanlar gibi cins kedi sorunsalım yok dışarıda çok yardıma muhtaç gördüm bir kediye kol kanat geriyorum kalan oluyor giden oluyor dışarı takılıp ara sıra gelen oluyor hepsi canım kanımdır başımın üstünde yerleri var tabii elimden geldince
Kardeşim senin için demiyorum ben, şuan senin aklında bulduğun kedinin sahibi mi kaçırdı acaba düşüncesi var ya, onun için söyledim. Şimdi senin bir tane kedin var evde anladığım kadarıyla öyle mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı