Dışarıya dağıtılan mamalar geri alınır mı?

omerrxqw

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rx 5500 xt
i5 11400f
Kedimi dışarıya bırakacağım diye her yere mamaları dağıttım, kocaman bir kavanoz vardı. Bütün mamayı dağıttım, ve kediyi geri aldım üzüle üzüle elimde mama şu an çok yok. Alacak param da yok. Ne yapabilirim? Geri alınır mı? Verdiğim mamalar? (Sokaklardaki kaplara koydum bile.)

Alsam bile parazit kapar mı diye korkuyorum. (İç dış aşıları var.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani hocam Allah için yapılacak iş mi bu ya? Gözünü seveyim akıl var, nizam var yapılacak iş değil yaptığınız şey gerçekten. Bırakın dışarıya koyulan mamalar kalsın sokak hayvanları faydalansın. Eğer hiç paranız yoksa evinizin yanındakilere kutulara gidin alın bari ne diyeyim başka.

Onun haricinde ucuza mamalar var markalı olup da günü kurtarmak için olan ürünlerde var seçin alın birinizi. Ama şu yaptığınız gerçekten rezalet.

Kedimi dışarıya bırakacağım diye her yere mamaları dağıttım, kocaman bir kavanoz vardı. Bütün mamayı dağıttım, ve kediyi geri aldım üzüle üzüle elimde mama şu an çok yok. Alacak param da yok. Ne yapabilirim? Geri alınır mı? Verdiğim mamalar? (Sokaklardaki kaplara koydum bile.)

Yaptığın şey sorumsuzluk, vicdansızlıktan başka bir şey değil. Ayrıca en azından sahiplendirene kadar evinde tut. Oyuncağın değil sonuçta oda bir canlı. Şimdi o kedi kim bilir küçüktürde. Kış mevsiminde olmak da ayrı dert...

Yaptığınız şey gerçekten akkılı birinin yapacağı bir şey değil madem kediye bakamıyon eziyet etme götür hayvan barınağına.

Yaptığınız şey gerçekten akkılı birinin yapacağı bir şey değil madem kediye bakamıyon eziyet etme götür hayvan barınağına.
Hocam ülkemizde bulunan hayvan barınaklarının %99'u rezalet durumda. Barınak yerine sahiplendirmek en iyi seçenek. Tabii ki aklı başında kişilere sahiplendirmek.

Yeni konular

Geri
Yukarı